Sprzęt i Urządzenia ogrodowe

  Masz zadbany trawnik lub ogródek? Nie chcesz aby coś zepsuło efekt Twojej ciężkiej pracy? To urządzenie jest stworzone z myślą o Tobie!

  Efekty widoczne są po min. 3 dniach Zaleca się jednak dłuższe stosowanie odstraszacza w celu uniknięcia powrotu szkodników.


  Powierzchnia rażeniado 2000m2
  Wysokość33,5 cm
  Długość15 cm
  Kupiło: 1121 osób
  Szczegóły
  27,99 

   Nasza piła spalinowa jest bardzo łatwa w obsłudze- wystarczy zrobić mieszankę (olej i pojemnik w zestawie) i odpalić za pomocą łatwego startu. To takie proste!

   Moc5,7 KM
   WydajnośćDł. cięcia 40 cm
   W magazynie
   Kupiło: 82 osób
   Szczegóły
   299,00 

    Wózek ogrodowy to produkt służący do transportu różnych materiałów lub narzędzi w ogrodzie. Na wózku transportowym można przewozić różne przedmioty, takie jak worki z ziemią, kamienie, drewno, liście, narzędzia ogrodowe, sadzonki i wiele innych.
    Przyczepka metalowa została solidnie wykonana, co zapewnia jej długą żywotność i wytrzymałość na ciężkie warunki. Konstrukcja została pomalowana metodą proszkową.
    To idealne narzędzie dla osób, które potrzebują transportu różnych przedmiotów w ogrodzie lub na działce, bez konieczności narażania się na kontuzje czy przemęczenie.

    Wysokość55,5 cm
    Długość105 cm
    Pojemność100 L
    Kupiło: 22 osób
    Szczegóły
    379,00 

     To idealne narzędzie dla osób, które potrzebują transportu różnych przedmiotów w ogrodzie lub na działce, bez konieczności narażania się na kontuzje czy przemęczenie.
     Transportowy wózek to idealne rozwiązanie do przewożenia drewna, węgla, worków z ziemią, nawozem i innych ciężkich przedmiotów!

     Wysokość54 cm
     Długość94 cm
     Pojemność75 L
     Kupiło: 18 osób
     Szczegóły
     319,00 

      Nasza dmuchawa jest elektryczna, dzięki czemu dbamy o środowisko i minimalizujemy emisję spalin - wybierz dmuchawę elektryczną a nie spalinową

      Moc3200W
      Pojemność35L
      Kupiło: 16 osób
      Szczegóły
      159,90 
      Oszczędzasz 2%

       Torba na liście do dmuchawy Maltec MASTERBLOW3200W to niezbędny dodatek, który ułatwi Ci utrzymanie porządku w ogrodzie. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i wygodzie użytkowania.

       Wysokość54 cm
       Długość65 cm
       W magazynie
       Kupiło: 1 osób
       Szczegóły
       49,00  48,02 

       Opis

       Sprzęt ogrodowy – najpotrzebniejsze urządzenia

       W ofercie naszego sklepu internetowego Maltec możemy naleźć wiele praktycznych produktów, które ułatwią prace lub odpoczynek w ogrodzie. Jednym z przydatnych urządzeń jest piła łańcuchowa, przy pomocy której z łatwością wytniemy stare krzewy i drzewka, przytniemy zbędne i niepotrzebne gałęzie oraz potniemy drewno do kominka. Piły spalinowe jak sama nazwa sugeruje zasilane są silnikiem na paliwo, co daje nieograniczony zasięg pracy. Jest to bardzo duże ułatwienie podczas pracy na dużym obszarze czy wysokości. Wystarczy wlać odpowiednią mieszankę do zbiornika i można pracować.

       Pilarkę spalinowa- Na co zwrócić uwagę wybierając?

       Najważniejsze podczas podjęcia decyzji o zakupie danego sprzętu są parametry oraz wykorzystane podzespoły, a nie marka. Moc silnika, która jest podawana w koniach mechanicznych powinna być jak najwyższa, ponieważ im wyższa wartość, tym praca urządzenia jest wydajniejsza i szybciej potniemy drzewo. Przyjmuje się także, że im większe silniki to piła jest sprawniejsza. Należy jednak pamiętać, że im większą moc ma piła spalinowa, tym zużywa większą ilość paliwa, dlatego należy zwracać uwagę na pojemność zbiornika. Zbiornik najbardziej optymalny to taki powyżej 500ml, który umożliwia już całkiem spory czas pracy. Dobra pilarka łańcuchowa powinna mieć w zestawie lub posiadać możliwość zmiany prowadnic na różne wielkości.

       Jak działa dmuchawa do liści?

       To urządzenie jest niezastąpione, jeżeli na naszych zielonych terenach znajdują się przede wszystkim drzewa liściaste, które potrafią nabałaganić zrzucając liście na jesień. Odkurzacz do liścibez problemu nie tylko wciągnie wszystkie niechciane liście, ale także pozwoli je rozdmuchać. Raczej mało kto lubi grabić liście, co jest niekończącym się zajęciem w okresie jesiennym. Proste w obsłudze urządzenie takie jak dmuchawa do liści znacząco ułatwi pracę w ogrodzie. Oprócz liści możemy nim sprzątnąć drobne gałązki, śmieci, które potem lądują w worku. Zadbaj o swoją wygodę i zdrowie podczas użytkowania i wybierz sprzęt, który posiada kółka oraz uchwyt na ramię, które odciążą ręce i plecy.

       Jaki transporter do ogrodu wybrać?

       Praca w ogrodzie wymaga wiele wysiłku, ponieważ pielęgnacja roślin, trawnika, rabat wiążę się z nieustanym, systematycznym doglądaniem, przycinaniem czy nawożeniem. Dzięki dostępnym na rynku np. Taczką czy wózkiem ogrodowym możemy ułatwić sobie pracę, dbając tym samym o zdrowie fizyczne. Transporter ogrodowy, czyli tzw. Wózek taczka powstał by pomóc z transporcie cięższych przedmiotów, narzędzi, roślin z jednego miejsca na drugie. Oprócz cięższych rzeczy pozwoli jednocześnie zabrać znaczną, większą ilość przyrządów ogrodniczych. Taki wózek może służyć nam za taczkę, przy której nie trzeba dźwigać tylko wystarczy ją ciągnąć. Niezastąpiony będzie np. Podczas budowy, gdzie mamy do przewiezienia z miejsca na miejsce farby, płytki, worki z gipsem itp. Jeden sprzęt, który ma na prawdę wiele zastosowań.

       Na działkę, do ogrodu, na gospodarstwo czy budowę. Wózki ogrodowe znajdą zastosowanie wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

       Problem z kretami? Tylko odstraszacz na krety!

       Zauważyłeś w ogrodzie czy na działce kopce z piachu? Może to być spowodowane buszującym kretem lub nornicą. Oba stworzenia potrafią stworzyć spustoszenie i doprowadzić do np. obumierania roślin przez uszkodzone korzenie. Jeżeli zależy Tobie na trwałym pozbyciu się szkodników i zapobieganiu ich ponownemu zagoszczeniu to wybierz odstraszacz ultradźwiękowy, który za pomocą wibracji oraz sygnałowi dźwiękowemu wykurzy nieproszonych gości. Takie urządzenie jest tanie, zasilane zazwyczaj za pomocą promieni słonecznych, dlatego może być wbite w ziemię cały czas. Odstraszacz kretów działa tak, że z początku możemy odnosić wrażenie, jakby kopców było więcej, ale jest to naturalny odruch obronny zwierząt, które próbują wypchnąć z ziemi I pozbyć się urządzenia. Po pewnym czasie krety czy nornice dadzą za wygraną I opuszczą twój ogród. Najważniejsze to uzbroić się w cierpliwość I najlepiej mimo pozbycia się szkodników pozostawić odstraszacz solarny w ziemi, aby zapobiec ponownemu wysypu kopców.