AGD Domowe

  Okres jesienny to idealny moment na zrobienie zapasów suszonych grzybów. W lasach rośnie ich wówczas pod dostatkiem. Suszarka do grzybów to urządzenie, które w szybki sposób pomoże Tobie w ususzeniu zbiorów.

  Spożywcza suszarka umożliwi suszenie także owoców, warzyw, ziół, a także innych produktów spożywczych przez cały rok!

  Moc500W
  Pojemność9L
  Kupiło: 6 osób
  Szczegóły
  119,00 

   Suszarka do grzybów to urządzenie, które w szybki sposób pomoże Tobie w ususzeniu zbiorów. Spożywcza suszarka umożliwi suszenie także owoców, warzyw, ziół, a także innych produktów spożywczych przez cały rok!

   Moc450W
   Pojemność12l
   Wydajność8-stopniowa regulacja temp.
   W magazynie
   Kupiło: 36 osób
   Szczegóły
   187,00 

    Okres jesienny to idealny moment na zrobienie zapasów suszonych grzybów. W lasach rośnie ich wówczas pod dostatkiem. Suszarka do grzybów to urządzenie, które w szybki sposób pomoże Tobie w ususzeniu zbiorów.

    Spożywcza suszarka umożliwi suszenie także owoców, warzyw, ziół, a także innych produktów spożywczych przez cały rok!

    Moc450W
    Pojemność12L
    W magazynie
    Kupiło: 8 osób
    Szczegóły
    187,90 

     Okres jesienny to idealny moment na zrobienie zapasów suszonych grzybów. W lasach rośnie ich wówczas pod dostatkiem. Suszarka do grzybów to urządzenie, które w szybki sposób pomoże Tobie w ususzeniu zbiorów.

     Spożywcza suszarka umożliwi suszenie także owoców, warzyw, ziół, a także innych produktów spożywczych przez cały rok!

     Moc450W
     Pojemność12L
     W magazynie
     Kupiło: 5 osób
     Szczegóły
     187,90 
     • Dla domu

     GRILLUJ CAŁY ROK! Warunki pogodowe w naszym kraju dość mocno skracają długość sezonu grillowego na świeżym powietrzu. Jak zatem przenieść do domu ulubiony smak grillowanych mięs, ryb, warzyw, czy kanapek? Rozwiązaniem jest domowy grill elektryczny-opiekacz! Dzięki temu urządzeniu możesz cieszyć się ulubionym smakiem potraw z grilla przez cały rok!

     Moc 2000W-2500W
     WydajnośćZakres temperatury: od 60°C do 220°C
     W magazynie
     Kupiło: 121 osób
     Szczegóły
     156,00 
      Robot pomoże w zagniataniu ciasta, dzięki czemu nie bedziesz musiał robić tego ręcznie! Ciasto na chleb, pizze czy inne wypieki wyjdzie zawsze perfekcyjnie, a ty zaoszczędzisz czas i energie, które musiałbyś zużyć robiąc to ręcznie.

      SZYBKO || ŁATWO || SMACZNIE


      PojemnośćMisa 6 L
      Moc1800W
      Wydajność6 poziomów
      Kupiło: 94 osób
      Szczegóły
      359,00 
      • Profesjonalny
      • Dla domu
      Frytkownice beztłuszczowe są urządzeniami konwekcyjnymi, które zamiast tłuszczu używają gorącego powietrza. Do takiej frytkownicy dodajemy niewielką ilość oleju – kilka łyżek, a następnie uruchamiamy je. Wówczas zaczyna ono wytwarzać gorące powietrze nasycone niewielką ilością tłuszczu, które cyrkuluje wewnątrz.
      Pojemność4,3 l
      Moc1400W
      W magazynie
      Kupiło: 54 osób
      Szczegóły
      234,90 
      • Najkorzystniejszy

      Frytkownice beztłuszczowe są urządzeniami konwekcyjnymi, które zamiast tłuszczu używają gorącego powietrza.

      Pojemność8 l
      Moc1800W
      W magazynie
      Kupiło: 72 osób
      Szczegóły
      279,00 
       ->3 sztuki w zestawie
       ->wysuszenie jednocześnie dużej ilości żywności
       -> 100% przezroczystość sit pozwala na obserwację procesu suszenia, bez konieczności otwierania pokrywy i utraty ciepła.
       -> swobodna cyrkulacja powietrza pomiędzy wszystkimi piętrami, dzięki otworom
       -> efektywnie i równomiernie wysuszone produkty.
       Średnica28 cm
       Pojemność5,4l
       W magazynie
       Kupiło: 4 osób
       Szczegóły
       35,90 
        Pojemność
        Długość
        W magazynie
        Kupiło: 14 osób
        Szczegóły
        67,90 

        Opis

        Drobne AGD Domowe

        Dobierając sprzęt do swojej kuchni, zwraca się uwagę na jakość, cenę oraz wygląd. Urządzenia te to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Często dopasowujemy akcesoria kuchenne do stylu w jakim urządzamy pomieszczenie, tak aby każdy element dobrze wyglądał i tworzył spójną całość. Odpowiednie dobrane małe AGD do kuchni sprawi, że przyrządzanie potraw staje się niezwykle łatwe i szybkie, a gotowe napoje i dania są smaczne i pełne aromatu.

        Jaki jest niezbędny sprzęt do kuchni?

        Podczas przygotowywania dań obiadowych, przystawek, śniadań czy kolacji na ciepło przydanym urządzeniem będzie grill elektryczny, który pozwoli przygotowywać grillowane potrawy cały rok. Grille elektryczne pozwalają przygotować smaczne, soczyste mięso bez dodatku tłuszczu, dzięki czemu jedzenie nie tylko jest smaczne, ale także zdrowe i niskokaloryczne. Urządzenie pozwala regulować moc i temperaturę grzania, dostosowując ją do smażonego jedzenia. Oprócz mięs, kiełbas urządzenie może być jak najbardziej wykorzystywane jako opiekacz do kanapek, dzięki któremu przygotujesz pyszne tosty lub podgrzejesz bułki np. do hamburgerów czy hot-dogów. Elektryczny grill opiekacz to must have, jakiego nie powinno zabraknąć w każdej kuchni. W szybki sposób pomoże w przyrządzeniu jedzenia.

        Co to jest frytkownica beztłuszczowa?

        W ostatnim czasie bardzo popularne stało się przygotowywanie posiłków beztłuszczowo. Jest to zdrowe i mądre podejście. Takie dania nie tracą swoich wartości odżywczych. Świetnym urządzeniem do przygotowywania takiego jedzenia jest frytkownica beztłuszczowa, która jest najczęściej wybieranym robotem kuchennym w ostatnim czasie. Przy jej pomocy przygotujesz wyjątkowe zdrowe dania, pełne smaku i bogate w swoje wartości odżywcze. Frytkownice beztłuszczowe mają różnej pojemności misy, na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu. Wielkość dostosowujemy do liczby osób w gospodarstwie domowym, aby całość dania wykonać na jeden raz. Każda frytkownica Maltec ma wbudowane gotowe programy, dzięki którym mamy pewność że jedzenie będzie dobrze przyrządzone. Beztłuszczowa frytkownicajest urządzeniem konwekcyjnym, które zamiast tłuszczu używa gorącego powietrza. Jedno urządzenie gwarantuje nam zdrowsze gotowanie, ograniczenie tłuszczu w pożywieniu, obniżenie cholesterolu, różnorodność przygotowywania potraw oraz co jest bardzo ważne oszczędność czasu.

        Robot planetarny – gwarancja udanych wypieków

        Każda gospodyni domowa powinna mieć w swojej kuchni dobry mikser planetarny, który umożliwi stworzenie wyjątkowych wypieków w szybkim czasie. Taki robot kuchenny planetarny jest niezwykle dokładny, ponieważ jego mieszadło porusza się wokół własnej osi oraz w obrębie całego wnętrza misy, mieszając dokładnie składniki. Takie urządzenia pozwala nam miksować, ubijać, ucierać, ugniatać, wyrabiać ciasto oraz mieszać składniki suche oraz mokre. Żadne ciasto nie jest mu straszne i poradzi sobie bez większego problemu np. z ciastem kruchym lub na pizze. Pieczenie ciast, czy tortów nigdy nie było tak przyjemne. Już nie trzeba obawiać się, że coś nie wyjdzie, przez źle zmieszane składniki. Roboty planetarne zyskały ogromną ilość swoich zwolenników i ten kto raz zakupił takiego robota już nigdy nie wrócił do tradycyjnego miksera. Zaoszczędzony czas i energię będzie można spożytkować wspólnie z rodziną.

        Jaką kupić suszarkę do żywności?

        Suszarki do grzybów, owoców i warzyw przydają się nie tylko podczas jesiennych zbiorów. Tego typu sprzęt pozwoli na przygotowanie suszu na kompot z letnich zbiorów. Dlatego suszarka do żywności jest idealnym dodatkiem do każdej kuchni. Nie jest to skomplikowane urządzenie, ale przy jego wyborze należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Jaka suszarka do owoców jest najlepsza? Suszarki do grzybów są zwykle cylindryczne. Składają się z kilku płaskich sit, na których umieszcza się suszony produkt. Sita umieszczone są jedno nad drugim w specjalnej obudowie wykonanej z przezroczystego tworzywa sztucznego. To bardzo ważny element każdej suszarki do owoców. Decydując się na zakup konkretnej suszarki do warzyw lub grzybów, szukaj suszarek wykonanych z przezroczystych materiałów. Masz więc pełną kontrolę nad suszeniem bez konieczności wyciągania sita. Jakie jeszcze parametry powinna oferować wysokiej klasy suszarka do żywności?

        Suszarki spożywcze - najważniejsze parametry suszarki do warzyw

        Najważniejszymi elementami suszarki do owoców i warzyw jest sprawny system grzewczy i wentylacyjny. Prowadzi to do szybkiego i równomiernego suszenia żywności. Grzałka znajduje się zazwyczaj na dole obudowy. Suszarki do owoców wyposażone są również w elektroniczny system sterowania, który umożliwia swobodną regulację temperatury. Jest to najbardziej podstawowa cecha tego typu urządzenia. Najczęściej oferowany zakres temperatur to 35-75°C. Oczywiście bardziej zaawansowane suszarki do grzybów pozwalają na kontrolę większej ilości parametrów.

        Ponadto każda suszarka do grzybów powinna mieć termostat. Dzięki temu temperatura pozostaje stała podczas procesu suszenia. Suszarki do warzyw i grzybów można również ustawić na różne poziomy intensywności powietrza. Jeśli masz mało czasu i potrzebujesz suszonych owoców natychmiast, ustaw urządzenie na maksymalną wydajność. Ta zaawansowana, nowoczesna suszarka do grzybów posiada automatyczny wyłącznik czasowy, który poinformuje Cię o tym, że produkt właśnie kończy się suszyć.

        Bezpieczeństwo sprzętu oraz użytkowników powinno zawsze stanowić priorytet dla projektantów oraz inżynierów. Dlatego suszarka do grzybów musi zostać wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, które chroni przewody przed przepaleniem podczas wielogodzinnej pracy. Warto także wybrać model z funkcją obrotowego powietrza. Dzięki temu suszarka do owoców zapewnia jego równomierne rozprowadzanie.

        AGD małe to przede wszystkim sprzęty do pomocy w kuchni. Obecnie na rynku mamy dostępne przeróżne produkty, w większości zasilane sieciowo (elektronicznie). Należą do nich między innymi: czajniki, mikrofalówki, blendery, miksery ręczne, opiekacze do tostów, nowoczesne i rozbudowane roboty kuchenne, sokowirówki czy ekspresy do kawy. Z nimi każdy poranek będzie przyjemniejszy!