Ogrodowe

 • Plastik

Masz zadbany trawnik lub ogródek? Nie chcesz aby coś zepsuło efekt Twojej ciężkiej pracy? To urządzenie jest stworzone z myślą o Tobie!

Efekty widoczne są po min. 3 dniach Zaleca się jednak dłuższe stosowanie odstraszacza w celu uniknięcia powrotu szkodników.


Powierzchnia rażeniado 2000m2
Wysokość33,5 cm
Długość15 cm
W magazynie
Kupiło: 1044 osób
Szczegóły
26,90 

   ⚡ MOCNA KOSIARKA ELEKTRYCZNA DO TRAWY MasterBlade 2100W TURBO 30L ⚡

  POLSKA MARKA | MODEL 2022 | NAJWYŻSZA MOC | REGULACJA POZIOMU KOSZENIA | NISKI POBÓR PRĄDU | DUŻY KOSZ | SKŁADANA RĄCZKA

  Postaw na doświadczenie i profesjonalizm!
  Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów o obniżonej wadze kosiarka jest bardzo lekka. Waży tylko 7 kg!. Model takich gabarytów jest bardzo łatwy w transporcie, przechowywaniu czy też użytkowaniu przez każdą kobietę. Dla zwiększenia wygody koszenia konstruktor zaopatrzył ten model w bardzo łatwy rozruch.

   

  Pojemność30L
  Moc2100W
  Kupiło: 6 osób
  Szczegóły
  369,00 

   POLSKA MARKA | MODEL 2022 | NAJWYŻSZA MOC | REGULACJA POZIOMU KOSZENIA | NAPĘD NA KOŁA | DUŻY KOSZ | SKŁADANA RĄCZKA

   Postaw na doświadczenie i profesjonalizm!


   Pojemność60l
   Moc3kW
   WydajnośćTAK- 8 poziomów
   W magazynie
   Kupiło: 4 osób
   Szczegóły
   1245,00 

    TRWAŁOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ, FUNKCJONALNOŚĆ - TWÓJ TRAWNIK ZASŁUGUJE NA TO CO NAJLEPSZE!

    Prosta w obsłudze i łatwa w konserwacji, jest idealnym rozwiązaniem do podkaszania skrajów trawników, prac porządkowych i usuwania twardych chwastów w trudnym terenie i wszędzie tam, gdzie kosiarki spalinowe osiągają kres swoich możliwości (przy murach i budynkach, usuwaniu zbędnych chaszczy i zarośli)


    Moc5,2 KM
    Średnica42 cm
    W magazynie
    Kupiło: 17 osób
    Szczegóły
    449,00 

     Nasza piła spalinowa jest bardzo łatwa w obsłudze- wystarczy zrobić mieszankę (olej i pojemnik w zestawie) i odpalić za pomocą łatwego startu. To takie proste!

     Moc5,7 KM
     WydajnośćDł. cięcia 40 cm
     W magazynie
     Kupiło: 11 osób
     Szczegóły
     345,90 

      Nasza dmuchawa jest elektryczna, dzięki czemu dbamy o środowisko i minimalizujemy emisję spalin - wybierz dmuchawę elektryczną a nie spalinową

      Moc3200W
      Pojemność35L
      Kupiło: 6 osób
      Szczegóły
      259,00 

       Roleta ogrodowa marki Maltec idealnie wpasuje się w każde miejsce! Dzięki uniwersalnemu wyglądowi będzie pasować do stylu nowoczesnego, tradycyjnego, skanynawskiego czy prowansalskiego.

       To niezwykłe jak jeden produkt może jednocześnie dopasować się potrzeb wszystkich użytkowników.

       ZASTOSOWANIE

       Boczna roleta idealnie nadaje się na:

       • Ogród
       • Taras
       • Balkon
       • Ogródek gastronomiczny, restauracyjny
       • Działke
       • Eventy
       • Imprezy plenerowe
       Długość350 cm
       Wysokość180 cm
       W magazynie
       Kupiło: 7 osób
       Szczegóły
       389,00 

        Parasol ogrodowy marki Maltec idealnie wpasuje się w każde miejsce! Dzięki uniwersalnemu wyglądowi będzie pasować do stylu nowoczesnego, tradycyjnego, skanynawskiego czy prowansalskiego.

        ZASTOSOWANIE

        Parasol idealnie nadaje na:

        • Ogród
        • Taras
        • Balkon
        • Ogródek gastronomiczny, restauracyjny
        • Działke
        • Plaże
        • Eventy
        • Pikniki rodzinne
        • Imprezy plenerowe
        Średnica350 cm
        WydajnośćTAK
        Wysokość250 cm
        W magazynie
        Kupiło: 0 osób
        Szczegóły
        339,00 

         Parasol ogrodowy marki Maltec idealnie wpasuje się w każde miejsce! Dzięki uniwersalnemu wyglądowi będzie pasować do stylu nowoczesnego, tradycyjnego, skanynawskiego czy prowansalskiego.

         ZASTOSOWANIE

         Parasol idealnie nadaje na:

         • Ogród
         • Taras
         • Balkon
         • Ogródek gastronomiczny, restauracyjny
         • Działke
         • Plaże
         • Eventy
         • Pikniki rodzinne
         • Imprezy plenerowe

          

         Średnica350 cm
         WydajnośćTAK
         Wysokość250 cm
         W magazynie
         Kupiło: 5 osób
         Szczegóły
         339,00 
          Długość32 cm
          W magazynie
          Kupiło: 8 osób
          Szczegóły
          24,90 
           Długość51 cm
           Kupiło: 16 osób
           Szczegóły
           24,90 

            Rozruch do Kosy Spalinowej MalTec MasterBlade9500W

            W magazynie
            Kupiło: 2 osób
            Szczegóły
            39,00 

             Uniwersalna Osłona Głowicy do Kosy Spalinowej MalTec MasterBlade9500W

             Kupiło: 3 osób
             Szczegóły
             12,90 

             Opis

             Akcesoria ogrodowe- leżaki, parasole, markizy

             Wszyscy posiadacze ogrodów doskonale zdają sobie sprawę jak ważny jest odpowiedni wybór narzędzi i sprzętów, które mają pomóc w zadbaniu o jego piękny wygląd. W Twoim ogrodzie zdecydowanie nie może zabraknąć także stylowych mebli ogrodowych. Fotel ogrodowy czy leżak do opalania to must have każdej kobiety podczas letnich dni spędzanych na świeżym powietrzu. Gdy zdecydujemy się na zakup leżaka rozkładanego możemy go także zabrać ze sobą np. na plażę, jezioro czy inny wypad na wakacje. W domach, gdzie częścią ogrodu jest taras warto zadbać o odpowiednie odsłonięcie się od sąsiadów. W tym celu może pomóc markiza boczna, która jest bardzo łatwa w montażu i do tego niezwykle estetyczna. Taras zyska na intymności, a dodatkowo można osłonić się przed uporczywym wiatrem. Jeżeli wasz taras znajduje się w bardzo nasłonecznionym miejscu warto rozważyć zakup parasola ogrodowego. Parasol na taras rzuci cień i może osłonić przed delikatnym, przelotnym deszczem. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi idealnie wpasuje się w każde miejsce!

             Sprzęt i narzędzia ogrodnicze

             Czy w Twoim ogrodzie masz drzewa i krzewy? Jeżeli tak to niewątpliwie przyda się Tobie piła spalinowa, która poradzi obie z wycinką gałęzi lub chorych okazów. Mając drzewa liściaste trzeba liczyć się, że w okresie jesiennym zrzucą one je na ziemię, co może wyglądać nieestetycznie i prowadzić do ich gnicia. Z pomocą przychodzi świetne urządzenie którym jest dmuchawa do liści, która również ma funkcję odkurzacza do liści. W łatwy i szybki sposób pozbędziesz się liści i drobnych gałązek z trawnika czy chodnika.

             W ogrodzie należy zadbać nie tylko o rośliny, ich nawożenie, przystrzyganie, ale także o trawnik. Co zrobić, żeby nasz trawnik był gęsty i pięknie zielony? Oprócz systematycznego koszenia za pomocą kosiarki ogrodowej, należy zbadać o ziemię i jej napowietrzenie. W tym zadaniu niezastąpiony będzie Areator / Wertykulator. Jest to świetny sprzęt, dzięki któremu twój trawnik będzie wyglądał co roku nieskazitelnie. Dlaczego należy napowietrzać glebę? Służy to rozluźnianiu podłoża i pobudzeniu trawy do lepszego ukorzeniania. Pod wpływem aeracji masa korzeni traw wyraźnie się zwiększa, a darń trawnika wyrównuje się. A zatem czym jest za to wertykulacja?Jest to płytkie i pionowe cięcie trawnika, które ma na celu częściowe usunięcie próchnicy powierzchniowej, stworzenie lepszych warunków dla dopływu powietrza, wody i składników pokarmowych do strefy korzeniowej. Dzięki stosowaniu wertykulacji osiąga się także zwiększenie elastyczności trawnika oraz przepuszczalności gleby zagęszczonej w dolnych warstwach. Gdy Twój trawnik będzie odpowiednio zadbany na pewno się odwdzięczy i będzie cieszył oko.

             Jaka kosiarka elektryczna czy spalinowa?

             Wybierając odpowiednią kosiarkę, najlepiej dostosować wybór do wielkości trawnika. Posiadając mały metraż świetnie sprawdzi się kosiarka elektryczna, która za nieduże pieniądze idealnie przystrzyże trawkę. Mając duży ogród powyżej 700m2 najlepiej zainwestować już w kosiarkę spalinową, a powyżej 1000m2 taką z napędem. Zaoszczędzi to energię i czas. Kosiarki spalinowemają większy zakres ścinania i dużo większe kosze na trawę. Jeżeli masz w ogrodzie miejsca w które nie idzie wjechać kosiarką lub jej ostrza tam się sięgają z pomocą przyjdzie podkaszarka. Kosa do trawy, dzięki systemowi żyłkowemu bez problemu poradzi sobie z trudno dostępnymi miejscami np. przy krawężniakach. Kosa może być spalinowa albo elektryczna tak samo jak kosiarka czy wertykulator (ten występuje także w wersjach mechanicznych). Do Ciebie należy decyzja jaki sprzęt sprawdzi się w Twoim ogrodzie.

             Niestety czasami mimo wielu starań widać że coś niedobrego dzieje się na ogrodzie. Gdy zauważymy nietypowe wybrzuszenia gleby wyglądające jak tunele albo kopce nie można czekać i trzeba szybko zareagować. Takie zjawiska mogą świadczyć o tym że w naszym ogrodzie pojawił się kret lub nornica. Oba stworzenia mogą zrobić niezłe spustoszenie z roślinami i trawą. Jedną z skutecznych metod pozbycia się szkodników jest zakup odstraszacza na krety i nornice. Jest to ultradźwiękowe urządzenie zasilane promieniami słonecznymi, który wydaje dźwięki i przesyła mikrowibracje do gleby. Zwierzęta bardzo za tym nie przepadają, dlatego po próbach walki i pozbycia się odstraszaczy, dają za wygraną i opuszczają ogród. Warto nie wyciągać odstraszaczy jeżeli nie chcemy żeby sytuacja się powtórzyła. Można je umieścić między roślinami, tak że będą niewidoczne.

             Wybierz sprzęt Maltec do swojego ogrodu i ciesz się zaoszczędzonym czasem, pieniędzmi i energią. Dzięki nam zaoszczędzony czas wykorzystasz z rodziną, a Twoje oczy będzie cieszył piękny i zadbany ogród.