Dmuchawa Elektryczna do Liści Odkurzacz Rozdrabnia

Nasza dmuchawa jest elektryczna, dzięki czemu dbamy o środowisko i minimalizujemy emisję spalin - wybierz dmuchawę elektryczną a nie spalinową

Moc 3200W
Pojemność 35L
W magazynie
Kupiło: 6 osób
160,00 
Dodaj do ulubionych
Cena w punktach: 160 punkt
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa od zł
109452

⭐KÓŁKA ⭐DMUCHAWA ⭐ ODKURZACZ ⭐ ROZDRABNIARKA ⭐ ZBIERANIE DO WORKA 35L⭐ ELEKTRYCZNA ⭐ 3200W ⭐ 4,3 KM ⭐ NIEZAWODNA ⭐ DUZA MOC ⭐ UPRZĄŻ ⭐ BEZPIECZNA ⭐ KOMFORTOWA ⭐ REGULACJA PRĘDKOŚCI POWIETRZA


✅PARAMETRY:

Marka: Maltec

Model: MasterBlow3200W

Silnik: Elektryczny

Moc: 3200W

Ilość koni mechanicznych: 4,3 KM

Przepływ powietrza: 12,5 m3

Maksymalna prędkość powietrza: 270 km/h

Regulowane obroty silnika: 8000-15000 rpm

Napięcie 230 V/ 50Hz

Mielenie: 10:1

Pojemność torby: 35L

Waga: 3 kg

Funkcja mielenia: TAK

Funkcja odkurzania: TAK

Funkcja dmuchawy: TAK

Uchwyt na ramię: TAK

Kółka: TAK

REGULACJA PRĘDKOŚCI POWIETRZA: TAK

DMUCHAWA ELEKTRYCZNA DO LIŚCI ODKURZACZ ROZDRABNIA Marka Inny producent

Czym jest odkurzacz do liści Maltec MasterBlow3200W?

To profesjonalne urządzenie do sprzątania liści, gałązek czy niewielkich kamyków. Odkurzacz do liści w wydajny sposób podrywa z ziemi liście, zdmuchuje je w jedno miejsce, a następnie wciąga do specjalnego worka. Podmuch powietrza sprawia, że liście zostają trochę osuszone. Odkurzacz ogrodowy wykorzystasz nie tylko jesienią, przyda się również w innych porach roku do zbierania w jedno miejsce skoszonej trawy.
Gdzie możesz wykorzystać naszą dmuchawę?
Odkurzacz do liści ułatwi sprzątanie trawników, ścieżek, podjazdów, ale też tarasu czy balkonu, a zimą, poradzi sobie z rozdmuchaniem świeżego śniegu.


KÓŁKA

Końcówka rury ssącej została wyprofilowana i wyposażona w kółka prowadzące, które ułatwiają prowadzenie urządzenia po ziemi. Dbamy o Twoje zdrowie!

SILNIK ELEKTRYCZNY

Dmuchawa elektryczna posiada niewiarygodnie prosty mechanizm silnika, z którym bez problemu poradzą sobie nawet użytkownicy. bez jakiegokolwiek doświadczenia. Wystarczy wcisnąć spust, a silnik zostaje wprawiony w obroty potrzebne do pracy urządzenia.

REGULACJA PRĘDKOŚCI

Prędkość nadmuchu jest płynnie regulowana w zakresie od 160 do 270 km/h za pomocą pokrętła, które znajduje się przy rękojeści.

BEZPIECZNA TECHNOLOGIA

Nasza maszyna wyposażona została w awaryjny wyłącznik silnika, który zabezpiecza urządzenie przed wszelkimi niespodziewanymi ruchami, odłączając zasilanie urządzenia w przypadku wykrycia zwolnienia spustu.

Dodatkowo system antywibracyjny AVS, za sprawą którego urządzenie skutecznie amortyzuje wibracje silnika, minimalizując przenoszące się na użytkownika drgania.

PRZEŁĄCZNIK DO ZMIANY TRYBU PRACY

Niezwykle prosty w obsłudze przełącznik, którym zmienimy funkcję z dmuchawy na odkurzacz. Wystarczy, że dźwignię przesuniemy w drugą stronę. Szybkie przejście z trybu nadmuchu do trybu odkurzacza i odwrotnie.

DLACZEGO WYBRAĆ DMUCHAWĘ MALTEC?:

Nasza dmuchawa jest elektryczna, dzięki czemu dbamy o środowisko i minimalizujemy emisję spalin - wybierz dmuchawę elektryczną a nie spalinową

▶️ Chcesz mieć porządek w ogrodzie? Męczy Ciebie wieczne grabienie ? W szybki sposób uporać się z liśćmi na trawniku? - w kilka chwil dmuchawa zrobi to za Ciebie

▶️ Dbamy o Twoją wygodę i zdrowie podczas użytkowania, dlatego przy naszym urządzeniu znajdują się kółka oraz uchwyt na ramię

▶️ Nasz worek zmieści aż 35l liści, dzięki czemu nie będziesz musiał co chwilę go opróżniać

▶️ Jeden sprzęt i aż 3 możliwości: dmuchanie, wciąganie oraz mielenie

ZADBAJ O ŁAD I PORZĄDEK W SWOIM OGRODZI I POKOCHAJ GO NA NOWO

Grabienie liści jest zajęciem bardzo czasochłonnym oraz mozolnym. Gdy metraż Twojego ogrodu jest spory, a rosną na nim drzewa i krzewy to szczególnie daje się to odczuć- liście są wówczas wszędzie. Przed okresem zimowym warto się ich jednak pozbyć, ponieważ gdy zaczną gnić to zakwaszą ziemię, a to może być tragiczne w skutkach dla roślin i kwiatów, które takiej ziemi nie tolerują.

Niezastąpionym i niezawodnym pomocnikiem w sprzątaniu ogrodu będzie właśnie odkurzacz do liści Maltec MasterBlow3200W, który zaoszczędzi mnóstwo naszego czasu i energii. Prace w ogrodzie, które wcześniej były zmorą staną się przyjemnością!

Instrukcja (MalTec_Dmuchawa_Odkurzacz_Do_Liści_MasterBlow3200W.pdf, 785 Kb)

Nie znaleziono opinii

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!