Wyprzedaż

Oszczędzasz 2%

  Świeże i wyprasowane ubrania bezdyskusyjnie są naszą wizytówką. Bywają jednak sytuacje, gdy na rozkładanie deski i przygotowanie wszystkiego do prasowania najzwyczajniej brakuje nam czasu, szczególnie gdy przed samym wyjściem zorientujemy się, że nasze ubranie wymaga poprawek. Wyjściem z takiej sytuacji jest poręczna i szybko nagrzewająca się parownica HDS5000W, którą Państwu prezentujemy.

  Poj. na wodę280 ml
  Wydajność3 stopniowa
  Wysokość28,0 cm
  Długość11,0 cm
  W magazynie
  Kupiło: 271 osób
  Szczegóły
  119,00  116,90 
  Oszczędzasz 2%

   Na dworze robi się coraz przyjemniej, a zapach grilla z pobliskich domów dociera do nas już coraz częściej. Czas byś także Ty rozpoczął sezon grillowy z nowym, ulepszonym grillem!

   Przychodzimy z pomocą i prezentujemy najnowszy grill węglowy GrillMaster. Wszystkie jego cechy i funkcje ułatwią przygotowanie idealnego jedzenia dzięki któremu każde spotkanie na świeżym powietrzu urozmaicisz o wyjątkowe doznania smakowe Twoich gości. Przystępna cena, łatwość obsługi oraz staranne wykonanie cieszą się wysokim uznaniem wszystkich zainteresowanych i Klientów.

   Wysokość86 cm
   Długość80 cm
   W magazynie
   Kupiło: 130 osób
   Szczegóły
   119,00  116,90 
   Oszczędzasz 2%
   • Najlepszy wybór

   Niezależnie od tego, czy to żywopłot, czy inne rośliny w ogrodzie, nasze nożyce są gotowe sprostać każdemu wyzwaniu, zapewniając efektywne i profesjonalne rezultaty. Łatwość obsługi, przystępna cena i solidne wykonanie sprawiają, że nasze nożyce cieszą się uznaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i entuzjastów ogrodnictwa.

   Mocmax. 1800W
   Wydajność1700 obr/min
   Długośćostrza: 610 mm
   W magazynie
   Kupiło: 26 osób
   Szczegóły
   198,90  194,92 
   Oszczędzasz 11%

    Pompa do wody firmy MalTec to solidne i wydajne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach, od  nawadniania ogrodu, aż po odwadnianie pomieszczeń w przypadku zalania. Pompa ta zapewnia niezawodną pracę i wysoką wydajność przy minimalnym zużyciu energii. To solidne i praktyczne urządzenie, które stanowi niezbędny element infrastruktury dla wielu gospodarstw domowych i rolniczych.

    Moc750W
    Wydajność12500l/h
    W magazynie
    Kupiło: 8 osób
    Szczegóły
    189,00  169,00 
    Oszczędzasz 2%

     Leżak RIVIERA to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie jakość wykonania i komfort użytkowania. Wykonany z trwałych materiałów, gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

     Wygodna poduszka i regulacja w kilku pozycjach, zapewniają nie tylko idealne podparcie dla ciała, ale również maksymalny relaks. Dodatkowo, łatwe w utrzymaniu czystości materiały sprawiają, że leżak jest bardzo praktyczny i funkcjonalny.

     Wysokość82,5 cm
     Długość135 cm
     Kupiło: 8 osób
     Szczegóły
     139,00  136,50