Wyprzedaż

Oszczędzasz 2%
 • Profesjonalny

Kompaktowy promiennik, ogrzewający najefektywniej osoby siedzące przy stole w kawiarni bądź na leżaku. 1,4 metra wysokości rozprowadza ciepło najefektywniej w niskich pomieszczeniach czy altanach. Promienniki tarasowe są znakomitym rozwiązaniem dla patio, tarasów, ogródków przydomowych, kawiarnianych i restauracyjnych. Pozwalają na przedłużenie letniego sezonu restauracyjnego na świeżym powietrzu. Tropical swoim wzrostem potrafi się zmieścić do niskich altanek, a promieniujące ciepło na wysokości 1,2 metra skutecznie ogrzeje otoczenie.

Moc5 - 14
Powierzchnia rażenia50m2
Wysokość1,4 M
Długość45 CM
W magazynie
Kupiło: 184 osób
Szczegóły
659,00  647,00 
Oszczędzasz 2%

  Na dworze robi się coraz przyjemniej, a zapach grilla z pobliskich domów dociera do nas już coraz częściej. Czas byś także Ty rozpoczął sezon grillowy z nowym, ulepszonym grillem!

  Przychodzimy z pomocą i prezentujemy najnowszy grill węglowy GrillMaster. Wszystkie jego cechy i funkcje ułatwią przygotowanie idealnego jedzenia dzięki któremu każde spotkanie na świeżym powietrzu urozmaicisz o wyjątkowe doznania smakowe Twoich gości. Przystępna cena, łatwość obsługi oraz staranne wykonanie cieszą się wysokim uznaniem wszystkich zainteresowanych i Klientów.

  Wysokość86 cm
  Długość80 cm
  W magazynie
  Kupiło: 135 osób
  Szczegóły
  109,00  107,00 
  Oszczędzasz 2%

   Okres jesienny to idealny moment na zrobienie zapasów suszonych grzybów. W lasach rośnie ich wówczas pod dostatkiem. Suszarka do grzybów to urządzenie, które w szybki sposób pomoże Tobie w ususzeniu zbiorów.

   Spożywcza suszarka umożliwi suszenie także owoców, warzyw, ziół, a także innych produktów spożywczych przez cały rok!

   Moc450W
   Pojemność12L
   W magazynie
   Kupiło: 15 osób
   Szczegóły
   199,00  195,00 
   Oszczędzasz 2%
   • Profesjonalny

   Lampa idealna do użytku w np. kuchni, domku kempingowym, stodole, oborze, hali produkcyjnej, sklepie, tarasie oraz wszędzie tam, gdzie obecność owadów latających jest niemile widziana. Światło UV skutecznie zwabia owady, a spotkanie z siatką o wysokim napięciu skutecznie je eliminuje.

   Powierzchnia rażenia250m2
   Wysokość30,5 cm
   Długość66,5 cm
   W magazynie
   Kupiło: 15 osób
   Szczegóły
   140,00  137,00 
   Oszczędzasz 2%

    Duża wilgotność powietrza w pomieszczeniu jest kłopotem, który nęka większość z nas.

    Wilgotność przyczynia się do powstawania pleśni i grzybów. Dodatkowo mokra elewacja wpływa na podwyższone koszty ogrzewania, nieprzyjemny zapach czy opóźnienia w pracach remontowych. Najlepszym rozwiązaniem na mokre ściany jest zakup pochłaniacza wilgoci.

    Prezentowany model MalTec DH-3800 ze względu na przystępną cenę, łatwość obsługi oraz staranne wykonanie cieszy się wysokim uznaniem wszystkich zainteresowanych Klientów.

    Poj. na wodę3,8L
    Wydajność900ml/dzień
    Wysokość37.2cm
    Długość23.8cm
    W magazynie
    Kupiło: 20 osób
    Szczegóły
    239,00  235,00