Wózek Ogrodowy Transportowy Przyczepka Taczka

Wózek ogrodowy to produkt służący do transportu różnych materiałów lub narzędzi w ogrodzie. Na wózku transportowym można przewozić różne przedmioty, takie jak worki z ziemią, kamienie, drewno, liście, narzędzia ogrodowe, sadzonki i wiele innych.
Przyczepka metalowa została solidnie wykonana, co zapewnia jej długą żywotność i wytrzymałość na ciężkie warunki. Konstrukcja została pomalowana metodą proszkową.
To idealne narzędzie dla osób, które potrzebują transportu różnych przedmiotów w ogrodzie lub na działce, bez konieczności narażania się na kontuzje czy przemęczenie.

Wysokość 55,5 cm
Długość 105 cm
Pojemność 100 L
Brak w magazynie
Kupiło: 22 osób
379,00 
Cena w punktach: 379 punkt
Wysyłka w 24h
Dostawa już od zł
110145

WÓZEK TRANSPORTOWY PRZYCZEPKA OGRODOWA SUNWAAL

POLSKA MARKA | MODEL 2023 | WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA | UCHWYT DWUFUNKCYJNY | UDŹWIG DO 400KG | ZDEJMOWANA PLANDEKA | POJEMNY KOSZ | SKRĘTNA OŚ | KOŁA POMPOWANE |  ANTYPOŚLIZGOWY UCHWYT

!!! GRATIS - RĘKAWICZKI OGRODOWE !!!

Postaw na doświadczenie i profesjonalizm!

Wózek ogrodowy to produkt służący do transportu różnych materiałów lub narzędzi w ogrodzie. Na wózku transportowym można przewozić różne przedmioty, takie jak worki z ziemią, kamienie, drewno, liście, narzędzia ogrodowe, sadzonki i wiele innych.

Przyczepka metalowa została solidnie wykonana, co zapewnia jej długą żywotność i wytrzymałość na ciężkie warunki. Konstrukcja została pomalowana metodą proszkową.

To idealne narzędzie dla osób, które potrzebują transportu różnych przedmiotów w ogrodzie lub na działce, bez konieczności narażania się na kontuzje czy przemęczenie.

Transportowy wózek wyłożony jest od wewnątrz specjalnym materiałem, aby zapobiec rozsypaniu się zawartości podczas przewożenia. Idealne rozwiązanie do przewożenia drewna, węgla, worków z ziemią, nawozem i innych ciężkich przedmiotów!

Przeznaczenie:

 • W ogrodzie - wózek ogrodowy jest idealnym narzędziem do transportowania różnych materiałów, takich jak ziemia, kamienie, gałęzie, drewno, narzędzia ogrodowe, itp.
 • Na działce - jeśli posiadamy działkę, wózek może być przydatny do przewozu różnych przedmiotów, takich jak narzędzia, meble ogrodowe, drewno na ognisko czy meble do kempingu.
 • Na budowie - transporter ogrodowy może być również używany na budowie do przewożenia materiałów budowlanych, takich jak cegły, bloczki, zaprawy murarskie, itp.
 • W magazynie - może być przydatny również w magazynie do transportowania paczek, skrzyń, itp.
 • W gospodarstwie rolnym - wózek ogrodowy może być wykorzystywany do przewozu paszy, narzędzi i różnych materiałów w gospodarstwie rolnym.
 • Na plaży - może być również wykorzystywany na plaży do przewozu parasoli, ręczników, sprzętu plażowego i innych przedmiotów.

Wózek przyczepka jest bardzo praktycznym narzędziem, które może znacznie ułatwić transport różnych przedmiotów w różnych miejscach

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 19 kg

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA Marka Maltec

PARAMETRY:

Marka: Maltec

Model: Sunwaal GC2

Długość skrzyni: 105 cm

Szerokość skrzyni: 50,0 cm

Wysokość skrzyni: 22,0 cm

Wymiar skrzynki wewnątrz: 45 x 103 x 22 cm

Średnica kół: 25,0 cm

Długość uchwytu: 90 cm

Wysokość od ziemi do platformy: 33,5 cm

Pojemność: ok. 100 L

Udźwig: 400 kg

Waga wózka: 17 kg

Felgi: Stalowe

Kolor: szaro-pomarańczowy

Wymiary opakowania: 102,0 x 55,0 x 14,5 cm

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA EAN (GTIN) 5901924231981

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA Kod producenta 110145

DLACZEGO WÓZEK OGRODOWY MALTEC SUNWAAL?

 • Jeden produkt 3 funkcje: wózka, przyczepki i taczki
 • Wytrzymałość aż do 400 kg
 • Mocna konstrukcja wykonana ze stali
 • Pneumatyczne koła o dużej wytrzymałości
 • Opona bieżnikowana, która zapewnia dobrą przyczepność na różnym podłożu
 • Wszystkie burty boczne mają funkcję opuszczenia
 • Skrętna przednia oś + przegubowy uchwyt
 • Antypoślizgowa miękka , ergonomiczna rączka pokryta pianką
 • Plandeka polipropylenowa do wyłożenia środka wózka
 • Możliwość podczepienia do traktorka lub quada
 • GRATIS- rękawiczki ogrodowe

SKRĘTNA OŚ - PROSTE MANEWROWANIE

Nasz wózek posiada skrętną oś, która ułatwia manewrowanie wózkiem z nawet dużym obciążeniem, zwłaszcza na wąskich ścieżkach i zakrętach. Dzięki zastosowaniu stalowej konstrukcji użytkownik ma pewność, że oś i cała konstrukcja wózka wytrzyma duże obciążenia.

POMPOWANE KOŁA I  STALOWE FELGI

Gumowe, pompowane i łożyskowane koła zapewniają stabilność i równowagę w czasie przewożenia przedmiotów, a także ułatwiają jazdę po nierównej powierzchni. Oferowane koła z łatwością pokonają praktycznie każdy rodzaj nawierzchni. Gumowe bieżnikowane opony zapewniają dobrą przyczepność a dętka amortyzację.

Konstrukcja kół oparta jest na stalowych ocynkowanych felgach (odpornych na korozję).

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA Rodzaj wózek

PRZEGUBOWA RĄCZKA I ANTYPOŚLIZGOWY UCHWYT

Dzięki zastosowaniu przegubowej rączki mamy możliwość na płynne dostosowanie jej do wzrostu osoby, która będzie jego używać. Przegub, który został zastosowany w naszym wózku ma istotne znaczenie, ponieważ jest on dostosowany do maksymalnych obciążeń jakie może przewozić wózek Maltec Sunwaal. Ergonomiczny uchwyt za który chwyta osoba ciągnąca wózek pokryty jest miękką antypoślizgową pianką, dbającą o komfort użytkowania.

RĄCZKA 2w1, CZYLI MOŻLIWOŚĆ PODCZEPIENIA 

Przyczepka ogrodowa posiada uchwyt, który umozliwia podczepienie jej np. do traktorka, quada, kosiarki itp. To bez wątpienia idealne rozwiązanie do ogrodu, na działce czy na gospodarstwie. 

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA Liczba kółek 4

PRZYPINANA PLANDEKA - WYTRZYMAŁA I DOPASOWANA

Zdejmowana plandeka pozwala na łatwy załadunek i rozładunek, a także umożliwia przewóz większych przedmiotów, takich jak gałęzie, kołki drewna czy duże worki z ziemią i korą. Torba wykonana jest z polipropylenowego materiału i zapinana jest na metalowe zatrzaskowe guziki.

Wyściółka jest bardzo wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne oraz idealnie dopasowuje się do skrzyni wózka.

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA Pojemność 100 l

SKŁADANE / OTWIERANE ŚCIANKI = SZYBKIE OPRÓŻNIANIE

Wózek ogrodowy do transportu Maltec Sunwaal posiada możliwość złożenia wszystkich burt w ciągu kilku sekund. Ogromnie przydatna funkcja pozwalająca na przyspieszenie prac z wykorzystaniem wózka. Raz dwa opróżnisz załadowany wózekk. Aby zabezpieczyć przed niekontrolowanym rozłożeniem się burty została użyta stalowa blokada zabezpieczająca.

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU!

WÓZEK OGRODOWY TRANSPORTOWY TACZKA PRZYCZEPKA Stan opakowania oryginalne

GRATIS- Tylko u nas w gratisie otrzymasz parę rękawiczek ogrodowych. Niezbędny element podczas pracy, aby zabezpieczyć dłonie!

Instrukcja (Sunwaal_Wózek_Ogrodowy_Transportowy_Przyczepka_GC2.pdf, 520 Kb)

Nie znaleziono opinii

Ikony produktu #1

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!