Szczotka do myjki okrągła z mosiądzu

Idealna do czyszczenia wszystkich twardych powierzchni, z ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

Akcesorium dla Mopa Parowego SteamExpert HDS4500W

Średnica 3 cm
W magazynie
Kupiło: 5 osób
8,99 
Dodaj do ulubionych
Wysyłka w 24h
Dostawa już od zł
109576

Końcówka wymienna do mopa parowego wykonana z tworzywa sztucznego, natomiast jej włosie z mosiądzu. Używana do twardych powierzchni jak kamienie, kostka brukowa, fugi, itp.

 

Wymiary:

Średnica:  3 cm

 

 

Wyjątkowo oporne zabrudzenia wymagają szczególnych sposobów oczyszczania. Dla wszystkich osób poszukujących skutecznego sposobu doprowadzenia do czystości twardych powierzchni z zabrudzeniami, których nie da się pozbyć konwencjonalnymi sposobami – mamy do zaproponowania szczotkę do myjki, która uczyni to zadania wyjątkowo łatwym.

Prosty sposób na ciężkie zabrudzenia

Prezentowana tutaj szczotka do myjki zaskoczy użytkownika swoją dokładnością – każda, nawet najmniejsza plama nie będzie obojętna dla tego narzędzia czystości. Wzbogaci funkcjonalność mopa parowego, a dzięki wykonaniu z solidnego tworzywa sztucznego można mieć pewność, iż posłuży długi czas – niezmiennie ciesząc swoją skutecznością. Warto także zwrócić uwagę na włosie wykonane z mosiądzu, które jest sekretem jej niezawodności działania. Nawet mocno zabrudzone kamieniste powierzchnie czy też bruk nie mają szans, gdy w akcję wkroczy ta szczotka. Odmieni wygląd podłoża nie do poznania – zachęcamy zatem do osobistego przekonania się o jej możliwościach.

Nie znaleziono opinii

Ikony produktu #1

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!