Parasol Grzewczy Gazowy Promiennik FLAME Heater Exclusive FL185

Promienniki tarasowe są znakomitym rozwiązaniem dla patio, tarasów, ogródków przydomowych, kawiarnianych i restauracyjnych. Pozwalają na przedłużenie letniego sezonu restauracyjnego na świeżym powietrzu. Model FLAME Heater Exclusive FL185 posiada wizualny efekt płomienia, dzięki czemu skutecznie przyciąga uwagę oraz zainteresowanie.
Moc 9,5kW-14kW
Powierzchnia rażenia 50 m2
Wysokość 2,18 m
W magazynie
Kupiło: 25 osób
1289,00 
Dodaj do ulubionych
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa od 300zł
108422
Zastosowanie:

Promienniki tarasowe (lampy gazowe ogrodowe) są znakomitym rozwiązaniem dla patio, tarasów, ogródków przydomowych, kawiarnianych i restauracyjnych. Pozwalają na przedłużenie letniego sezonu restauracyjnego na świeżym powietrzu.
Ogrzewacze ogrodowe są niezastąpione także podczas imprez plenerowych czy pod ogrodowymi namiotami. Urządzenia jest zasilane gazem płynnym w butli, które emituje nieszkodliwe promieniowanie podczerwone odbierane przez ludzi jako ciepło

Parametry:
Model: FL185
Moc palnika: 14 kW
Moc z reduktorem:
9 - 12,5 kW
Zużycie gazu: 650 - 900 g/h
Ciśnienie gazu: 37 mbar
Czas zasilania 1 butli: 12 - 24 h
Promień grzewczy: 5 metrów
System Overheat:
Reduktor w zestawie:
Materiał: Stal malowana proszkowo
Kolor: Szary
Zabezpieczenia:
Rodzaj gazu: Propan - butan
Rodzaj butli: 4,5-11kg
Waga: 22 kg
Wysokość: 2,18 m
Średnica kapelusza: 80 cm
Gwarancja door-to-door: 24 miesiące
Opis produktu:
W skład zestawu wchodzą:
 • Parasol Exclusive FL185
 • Wąż z zaciskami
 • Reduktor
 • Kółka do transportu
 • Instrukcja w j. polskim


Urządzenia jest zasilane gazem płynnym w butli, które emituje nieszkodliwe promieniowanie podczerwone odbierane przez ludzi jako ciepło. Odczuwana temperatura powietrza w zasięgu działania lampy wynosi 18-20 st. C mimo dużo niższej temperatury otoczenia. Regulator przepływu gazu pozwala na dostosowanie mocy promieniowania do temperatury zewnętrznej.
Proste źródło energii - gaz płynny (butla gazowa) zapewnia mobilność i bezpieczeństwo.


Elegancki Design

Parasol Maltec jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu posiada nowoczesny wygląd i pasuje nawet do najbardziej wymagającego otoczenia.

Jeszcze bezpieczniejsze przemieszczanie!

Mimo dużej wagi, promiennik bez problemu można przetransportować. Dołączone do zestawu kółka z hamulcem w znacznym stopniu ułatwiają przemieszczanie go z miejsca na miejsca.

 

W tym modelu dodatkowo zastosowano nowoczesną formę ogrzewania, jaką jest szklana rura ze wzmocnionego materiału. To właśnie dzięki niej możemy oglądać nowoczesny i wyjątkowy efekt płomienia.

 

By zapewnić bezpieczeństwo i swobodę korzystania, rura została dodatkowo zabezpieczona metalową kratką.

 

Gotowy do podłączenia - posiada wbudowane wszystkie elementy potrzebne do uruchomienia. Musisz jedynie zaopatrzyć się w butlę z gazem + dodatkowo możesz kupić ozdobne kamyczki.

 

Promiennik gazowy, który zapewnia ciepło i światło wszędzie tam gdzie chcemy stworzyć wyjątkowy i przytulny nastrój. Jego unikalną cechą jest widoczny z czterech stron ogień. Dzięki temu jest on jedyną w swoim rodzaju gazową lampą tarasową lub ogrodową.

ŁATWA REGULACJA I ELEKTRYCZNY ZAPŁON

 

Jeszcze łatwiejsza obsługa urządzenia!

 

Po podłączeniu butli z gazem, urządzeniem sterujemy za pomocą pokrętła, które decyduje o ilości emitowanego ciepła. Dodatkowo urządzenie wyposażyliśmy w elektryczny zapłon, który ułatwia rozpalenie palnika w kilka sekund.

 

Parasol grzewczy zasilany jest przez ceramiczny palnik o mocy 14,5 kW z dwoma poziomami mocy. Wytwarza jednolity strumień ciepła, od nasady emitera do wylotu spalin, oddziałujący na przestrzeni do 30 m2, niezależnie od siły wiatru.


KAPELUSZ
Średnica 80
cm

Jeszcze efektywniejsze ogrzewanie!

Dzięki kapeluszowi, ciepło rozprowadzane jest równomiernie, co pozwala na zmniejszenie strat energii.ZABEZPIECZENIA PRZECIWWYPŁYOWE I PRZECIWPRZECHYŁOWE

Mówiąc o bezpieczeństwie korzystania z parasoli grzewczych, trzeba mieć też na uwadze zasady przechowywania i użytkowania butli gazowej. Musi być ustawiona pionowo na suchym, czystym podłożu i zabezpieczona przed uderzeniem bądź przewróceniem się (dlatego nasze parasole mają schowek wewnętrzny). Temperatura otoczenia, w którym korzysta się z butli, nie powinna przekraczać 35°C.


Zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa, wąż, który Państwa otrzymują posiada reduktor. Dzięki jego zastosowaniu mamy pewność, że przez urządzenie przepływa odpowiednia ilość gazu, co sprawia, że korzystanie z niego jest całkowicie bezpieczne.EFEKT PŁOMIENIA

Jeszcze przyjemniejszy widok!

 

Prezentowany promiennik, w odróżnieniu od standardowych modeli, posiada palnik umiejscowiony na dole urządzenia. Pomaga to w równomiernym rozprowadzaniu ciepła, a tym samym, zwiększeniu wydajności.

 

W tym modelu dodatkowo zastosowano nowoczesną formę ogrzewania, jaką jest szklana rura ze wzmocnionego materiału. To właśnie dzięki niej możemy oglądać nowoczesny i wyjątkowy efekt płomienia.
WYGODNY I PRAKTYCZNY

Proste źródło energii - gaz płynny (butla gazowa) zapewnia mobilność i bezpieczeństwo. Chcesz szybko odmienić swoje ulubione miejsca – ogród, taras czy balkon, tak żeby nabrały oryginalnego i wyrazistego charakteru? Postaw na ogrzewacz gazowy PATIO! To nie tylko unikalna dekoracja, ale też źródło ciepła, które potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę!

Promiennik doskonale sprawdzi się m.in.:

 • w restauracji
 • w kawiarni
 • na patio
 • na tarasie
 • w ogrodzie
 • w hotelu
 • w barze
 • w pubie
 • przy domku letniskowym
 • na ogródkach działkowych
 • na imprezach plenerowych

KÓŁKA DO TRANSPORTU W ZESTAWIE!


Jeszcze bezpieczniejsze przemieszczanie!

Mimo dużej wagi i dużych rozmiarów, promiennik bez problemu można przetransportować.

Dołączone do zestawu kółka w znacznym stopniu ułatwiają przemieszczanie go z miejsca na miejsca.


UŻYTKOWANIE


Przeznaczony do użytku zewnętrznego lub w przestrzeniach wentylowanych.

Obszar wentylacji musi posiadać co najmniej 25% powierzchni otwartej.

Powierzchnia ta jest sumą wszystkich ścian pomieszczenia.

Należy zamknąć zawór butli gazowej lub regulatora za każdym razem po użyciu.

Przed zainstalowaniem należy zapoznać się z instrukcjami.

Niniejsze urządzenie musi być zainstalowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego oraz zaleceniami instrukcji.

Używanie w zamkniętych przestrzeniach może być niebezpieczne i jest zabronione
Fiona
Komentarz
Wydajny, elegancki polecam

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!