Nakładka na mopa z mikrofibry duża

Ocena: 5

Nakładka na mopa wykonana z mikrofibry idealnie wyczyści silne zabrudzenia z podłogi.

Akcesorium dla Mopa Parowego HDS 4000W

Wysokość 21 cm
Długość 27 cm
W magazynie
Kupiło: 611 osób
11,90 
Dodaj do ulubionych
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa od zł
103383

Nakładka na mopa wyposażona została w ściągacz, dzięki któremu sprzątanie będzie łatwe.  Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że produkt jest wielokrotnego użytku.

 

Wymiary:

Wysokość: 21 cm

Szerokość: 27 cm

 

 

Dom to miejsce szczególne dla każdego z nas, dlatego tak ważne jest utrzymanie go w maksymalnej czystości. W tym procesie warto jednak zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy element przyczyniający się do ostatecznej efektywności sprzątania. Nakładka na mopa jest jednym z takich akcesoriów, dzięki którym będzie łatwiej i wygodniej doprowadzić powierzchnię podłogi do ładu.

Dobra jakość, korzystna cena

Oferowana przez nas nakładka na mopa z mikrofibry to pewny sposób na skuteczne sprzątanie. Charakteryzuje się detalami, które przyczyniają się do przyjemności i wygody użytkowania – specjalny ściągacz ułatwiający jej zakładanie na mopa oraz utrzymujący nakładkę na miejscu jest jednym z nich. Oczywiście z racji swej wysokiej jakości, jest to nakładka nadająca się do wielokrotnego użytku. Jej uniwersalne rozmiary przekładają się natomiast na szerokie możliwości zastosowania. Nie bez znaczenia, jest też wielce atrakcyjna cena – pozwalająca na dodatkowe oszczędności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

cedopolok
Komentarz
wszystko ok
Nieznany
Zalety
wytrzymała
niska cena
dostępność
Komentarz
Bardzo dobra nakładka, wytrzymuje wiele myć, polecam
Ala
Komentarz
bardzo wytrzymała mikrofibra, dobrze sie dopiera
Viki
Komentarz
Ta mikrofibra jest świetna! Dostępność - bez problemu

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!