Nakładka na mopa z mikrofibry duża

Ocena: 5

Nakładka na mopa wykonana z mikrofibry idealnie wyczyści silne zabrudzenia z podłogi.

Akcesorium dla Mopa Parowego SteamExpert HDS4500W

Wysokość 20 cm
Długość 24,5 cm
W magazynie
Kupiło: 11 osób
12,90 
Dodaj do ulubionych
Wysyłka w 24h
Dostawa już od zł
109584

Nakładka na mopa wyposażona została w ściągacz, dzięki któremu sprzątanie będzie łatwe.  Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że produkt jest wielokrotnego użytku.

 

Wymiary:

Wysokość: 20 cm

Szerokość: 24,5 cm

 

 

Dom to miejsce szczególne dla każdego z nas, dlatego tak ważne jest utrzymanie go w maksymalnej czystości. W tym procesie warto jednak zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy element przyczyniający się do ostatecznej efektywności sprzątania. Nakładka na mopa jest jednym z takich akcesoriów, dzięki którym będzie łatwiej i wygodniej doprowadzić powierzchnię podłogi do ładu.

Dobra jakość, korzystna cena

Oferowana przez nas nakładka na mopa z mikrofibry to pewny sposób na skuteczne sprzątanie. Charakteryzuje się detalami, które przyczyniają się do przyjemności i wygody użytkowania – specjalny ściągacz ułatwiający jej zakładanie na mopa oraz utrzymujący nakładkę na miejscu jest jednym z nich. Oczywiście z racji swej wysokiej jakości, jest to nakładka nadająca się do wielokrotnego użytku. Jej uniwersalne rozmiary przekładają się natomiast na szerokie możliwości zastosowania. Nie bez znaczenia, jest też wielce atrakcyjna cena – pozwalająca na dodatkowe oszczędności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ikony produktu #1

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!