MYJKA Ciśnieniowa POTĘŻNA 360 Bar Turbo 3200W + Wąż do przetykania 10m

 • Profesjonalny
Zestaw Myjka ciśnieniowa ML3.360 + Wąż do czyszczenia kanalizacji 10m -to najsilniejsza myjka dostępna w oferowanym asortymencie. Ciśnienie robocze to aż 150bar! skutecznie usunie wszystkie ciężko usuwalne zanieczyszczenia. Regulowana moc do 225bar pozwoli na dopasowanie mocy strumienia w zależności od czyszczonej powierzchni.
Ciśnienie max 225 / 360 z turbolancą
Brak w magazynie
Kupiło: 4 osób
990,00 
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa od 300zł
108238
Zastosowanie:

Myjka ciśnieniowa ML3.360 to najsilniejsza myjka dostępna w oferowanym asortymencie. Ciśnienie robocze to aż 150bar! skutecznie usunie wszystkie ciężko usuwalne zanieczyszczenia. Regulowana moc do 225bar pozwoli na dopasowanie mocy strumienia w zależności od czyszczonej powierzchni.
Zestaw:
Myjka ciśnieniowa ML3.360 + Wąż do czyszczenia kanalizacji 10m

Parametry:
Ciśnienie z Turbo Lancą: 360 Bar
Ciśnienie: 150 - 225 Bar
Przepływ wody: 6 - 7,5 L/min
Moc silnika: 3200 Watt
Silnik indukcyjny:
Aluminiowa pompa:
Wbudowana pianownica:
Mosiężne cylindry:
Gwarancja door-to-door: 24 miesiące
Waga: 26 kg
Wymiary: 100 x 39 x 42 cm
Opis produktu:
W skład zestawu wchodzą:
 • Myjka Maltec ML3.360 BAR
 • rozkładana lanca
 • 3 końcówki 0-25-40 stopni
 • 1 końcówka pianownicy
 • mocny wąż o długości 5 m
 • pistolet ciśnieniowy z blokadą
 • przejściówka do podłączenia węża z wodą
 • dodatkowe mocowanie
 • Turbo Lanca
 • Szczotka rotacyjna
 • Patio Cleaner
 • Wąż do przetykania rur i kanalizacji 10m
 • Instrukcja w j. polskim


Bogate wyposażenie, łatwość obsługi oraz staranne wykonanie cieszą się wysokim uznaniem wszystkich zainteresowanych i klientów.

Myjka do najcięższych zadań, poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Wykorzystywana w przemyśle, do czyszczenia wiat przystanków, do czyszczenia tanków itp... Niezwykle prosta w obsłudze, nie potrzeba regulacji, wystarczy przełożyć końcówki lancy, posiada funkcję FULL AUTO STOP.
Silnik indukcyjny zapewnia dużo większą trwałość w porównaniu do silników szczotkowych. Wysoka sprawność nawet przy niskich prędkościach obrotowych.
Kupujesz trwałą myjkę na długie lata.
Korbka do szybkiego zwijania przewodu przy pomocy której bez trudu zwiniemy przewód po zakończonej pracy. Posiada składaną rączkę, którą można złożyć, aby nie zajmowała dużo miejsca podczas przechowywania.
Największa zaleta to POMPA ALUMINIOWO-MOSIĘŻNA (nie kompozytowa = plastikowa). Nasza pompa to aluminiowy korpus a elementy narażone na największy wysiłek, wykonane są ze stopu mosiądzu.
Szczotka rotacyjna

Niezastąpiona podczas mycia samochodu, dzięki niej o wiele szybciej wyszorujemy karoserię. Miękkie włosie zapewnia ochronę przed zarysowaniem, dlatego może być używana również z delikatnymi materiałami jak:
 • karoseria
 • pokładów łodzi
 • motorów
Patio Cleaner
Dwie rotujące dysze generują dwa silne strumienie wody zapewniając doskonałe czyszczenie i mycie. Jednocześnie osłona od góry zapewnia, że woda nie chlapie na boki. Umożliwia to czyszczenie bez chlapania.
Idealny do:
 • posadzek
 • podjazdów
 • tarasów
 • ścian budynków, garaży i wiat.
Po skończonej pracy, wąż nawijamy na korbkę, końcówki odkładamy do specjalnego uchwytu zamontowanego na myjce, dzięki czemu nie ulegną zaginięciu. Wszystkie części myjki można rozłożyć i odłożyć do odpowiednio przygotowanych do tego uchwytów i zaczepów, dzięki czemu nigdy nie zgubimy potrzebnych akcesoriów.

Wszystkie złącza w myjce wykonane są z aluminium, dzięki czemu nie wyskakują w kontakcie z dużym ciśnieniem, oraz nie ulegają korozji.
Wygodne, duże koła na twardej gumie technicznej, ułatwiają przesuwanie myjki, przez co nie ogranicza nas zasięg węża.
Regulacja ciśnienia Używane jest do regulowania mocy z jaką wypływać będzie strumień wody. Obracając zgodnie z ruchem wskazówek zegara przepływ wody będzie większy, a co za tym idzie wzrośnie ciśnienie. Niezwykle pomocne gdy musimy dostosować moc do danego rodzaju powierzchni.

Wąż Do Czyszczenia Rur i Kanalizacji 10m


Użycie zestawu pozwala udrożnić zatkane rury lub rynny.
Czyści niedrożne rury i odpływy bez użycia środków chemicznych.
Trzy gwaiździste wyrzutnie ciśnieniowe, skierowane do tyłu wprowadzają wąż do rury udrażniając ją.
 Do zastosowania w domu i jego otoczeniu, jako wyposażenie domowych urządzeń wysokociśnieniowych. Nadaje się do rur o małej średnicy.

Dane techniczne:
Temperatura wody do 60st C.
Długość: 10m.
Grubość: 1 cm

Średnica gwintu zew.: 22 mm (1/2'')
Średnica gwintu wew.: 13 mm
Skok gwintu: 1mm

Zbiornik na detergent – płyn pobierany jest tylko w sytuacjach kiedy założymy dyszę o czarnym kolorze lub Patio Cleaner'a. Podczas używania innych końcówek zbiornik może pozostać napełniony, czekając na następne mycie pianą.
Przykłady zastosowań

Doczyszczenie kostki brukowej dotychczas trwało wieki, dzięki tej myjce jesteśmy w stanie pozbyć się brudu nawet spomiędzy kafelków.

Wykorzystywana w przemyśle do czyszczenia zbiorników, maszyn, kadzi, wiat itp...

Dla Twojej firmy. Przyda się w każdym przedsiębiorstwie związanym z sprzątaniem, lub kładącym duży nacisk na utrzymanie czystości.

Dzięki Myjce Maltec ML2.240 możemy przywrócić blask i urok posadzce, nawet po długim okresie osadzania się brudu i kurzu.

Do mycia samochodu z różnego typu zabrudzeń, sprawdzi się również przy myciu felg.

Od dziś wyczyszczenie roweru zajmie chwilę, a zaoszczędzony czas przeznaczymy na dłuższe trasy.
Nakładki regulujące
Rozproszenie – 0 st.
Końcówka która wyrzuca najmocniejszy strumień wody. Czerwonej końcówki używamy do najmocniejszych zabrudzeń na twardych materiałach np. stal, kamień, twarda guma, maszyny rolnicze, ogrodowe, kanalizacje, itp.
UWAGA !!! Ciśnienie przy końcówce czerwonej jest tak duże, że nie należy używać jej z miękkim drewnem, matriałami, tkaninami itp, gdyż ciśnienie generowane przez końcówke może je uszkodzić
Rozproszenie – 15st.
Końcówka o najszerszym spektrum zastosowań. Żółta końcówka – duże ciśnienie powoduje, że brud odchodzi z łatwością, jednocześnie szerokość strumienia wody zapewnia szybką i efektywna pracę. Przeznaczona jest do mycia samochodów, sprzętów ogrodniczych, rowerów, motocykli, łodzi,wszelkich sprzętów gospodarstwa domowego, które nadają się do mycia myjką ciśnieniową.
Rozproszenie – 25st.
Zielona końcówka przeznaczona do silniejszego niż ręczne mycia delikatniejszych miejsc czy urządzeń. Można nią myć np. silniki, drewniane elementy, dywany itp.
Rozproszenie – 45st.
Rolą tej końcówki jest równomierne nałożenie detergentu na urządzenie, sprzęt przeznaczony do mycia. Myjką można nanosić dowolne środki myjące, które nie mają właściwości żrących czyli wszelkie szampony, piany aktywne środki grzybobójcze itp.
Rozproszenie – 360st.
Turbo lanca – kulka na końcu elementu powoduje, że strumień wody pod ciśnieniem dostaje dzikiej rotacji!!! Brud aż boli kiedy dostaje z takiej końcówki! Turbo lanca zapewnia +60% siły mycia dzięki rotującemu strumieniowi!
Ciśnienie z Turbo Lancą: 360 Bar
Ciśnienie: 150 - 225 Bar
Przepływ wody: 6 - 7,5 L/min
Moc silnika: 3200 Watt
Silnik indukcyjny:
Aluminiowa pompa:
Wbudowana pianownica:
Mosiężne cylindry:
Gwarancja door-to-door: 24 miesiące
Waga: 26 kg
Wymiary: 100 x 39 x 42 cm

Nie znaleziono opinii

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!