Poradnik

Piecyk Gazowy GAS-5000Wt - Najwydajniejszy Promiennik Cieplny!

04/05/2022

Piecyk gazowy GAS-5000Wt

Przenośny piecyk gazowy MALTEC GAS-5000Wt jest bardzo efektywny w działaniu, gdy trzeba docieplić mieszkanie w trakcie surowej zimy. Sprawdzi się w pomieszczeniach w których nie znajdziemy centralnego ogrzewania, lub zastosowanie tradycyjnych grzejników elektrycznych jest niemożliwe. Na dodatek jego wydajność nagrzeje mieszkanie, biuro, garaż, szybciej i taniej - 11kg butla wystarczy na 100 godzin ciągłej pracy.

Sercem urządzenia jest ceramiczna płytka, która zostaje podgrzana przez palący się w niej gaz. Oddaje ona ciepło równomiernie do ilości zużytego paliwa, dzięki czemu w szybki sposób podniesie temperaturę w pomieszczeniu. Posiada 3 poziomy mocy ogrzewania, abyśmy mogli ją dostosować do metrażu pokoju. Na maksymalnych ustawieniach piecyk skutecznie podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 50m2.

Posiada liczne zabezpieczenia odcinające gaz w sytuacjach w których może spowodować nawet najmniejsze zagrożenie.

  • Gdy ulegnie przechyleniu, zawór automatycznie zablokuje przepływ gazu, aby nie spowodować jego zbyt dużego nagromadzenia.
  • W przypadku nieszczelności czujnik wykryje ulatniający się gaz, również wygaszając piecyk.
  • Gdy dojdzie do zbyt dużego nagromadzenia CO2, ilość tlenu zmniejszy się, co spowoduje jego wyłączenie. Należy pamiętać o tym, że urządzenie wytwarza niebezpieczny CO2, który rozchodzi się nie tylko w obrębie urządzenia, dlatego każdy obszar zamknięty w którym znajduje się piecyk musi być wentylowany.
  • Kratka zabezpieczająca nie pozwoli na dostanie się niepożądanych przedmiotów do komory spalania gazu, a spaliny powstałe w tejże komorze są oczyszczane przez co w pokoju nie czuć spalenizny.

Wykonany ze stali malowanej proszkowo, która odporna jest na działanie wysokich temperatur. Jego konstrukcja pozwala na złożenie go w taki sposób, aby bez butli zajmował bardzo mało miejsca, dzięki czemu nie będzie problemów z jego składowaniem poza okresem zimowym. Gdy chcemy go użyć wystarczy opuścić podstawkę na butlę, dokręcić do niej reduktor, oraz zabezpieczyć obejmą - piecyk jest gotowy do działania!

Niezwykle prosty w obsłudze, oprócz podłączenia butli z gazem nie wymaga dodatkowej ingerencji. Wyposażony w zapalnik piezoelektryczny nie wymaga dodatkowych baterii do rozpalania, a uchwyty i zamontowane kółka ułatwią jego transport.

Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, kupując piecyk gazowy MALTEC GAS-5000Wt nie tylko wejdziemy w posiadanie bezpiecznego urządzenia, ale również skutecznie uchronimy się przed zimą. Jego wygląd idealnie wpasuje się do każdego otoczenia nie ujmując jego wystrojowi.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię