Parasol Grzewczy - sprawdź jak dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb

05/04/2022

Parasole grzewcze pomogą stworzyć komfortową przestrzeń późnym latem, pomagając właścicielom patio, tarasów czy ogródka na przedłużenie letniego sezonu.

Gdy lato powoli zamienia się w jesień, chłodniejsze wieczory stają się normą. Jak to zwykle bywa, nikt nie chce prędko kończyć tego okresu, zostając w ogrodzie najdłużej jak to możliwe. Parasol grzewczy pomoże zmienić otaczającą pogodę na bardziej przystępną, za cenę niewielkiego zużycia gazu.
 

Aby efektywnie cieszyć się dłuższym latem musimy wziąć pod uwagę parę czynników:

Gdzie umieścisz parasol?
Na sam początek należy przemyśleć gdzie najlepiej ustawić parasol. Nie jest on małych rozmiarów i może nie mieścić się pod każdym zadaszeniem. Pamiętajmy że odległość od ścian i sufitu musi wynosić min. 50cm. Czy będzie ogrzewać przestrzeń przesłoniętą czy odsłoniętą?

Jak duża powierzchnia użytkowa?
Następnym krokiem jest określenie na jak dużą powierzchnię, oraz na jakiej wysokości ma oddziaływać. Jego efektywny zasięg wynosi do 5 metrów rozchodząc się promieniście. Jeżeli zależy nam na bezpośrednim oddziaływaniu ciepła na wysokości siedzącej, polecamy parasol grzewczy Tropical GH285, który ze względu na swoją wysokość oddziałuje w bezpośrednim sąsiedztwie osób siedzących.

Czy na ogrodzie znajdują się dzieci?
Jeżeli jesteś szczęśliwcem posiadającym dzieci, należy dołożyć wszelkich starań, aby nie wchodziły one w bezpośredni kontakt z parasolem. Jest to urządzenie zasilane łatwopalnym gazem, oraz powodującym oparzenia, jeżeli ręce będą wtykane w niewłaściwe miejsca.

Czy będzie pasować do wystroju?
Powód jak najbardziej poważny, w naszej ofercie posiadamy modele o różnych kształtach, zdobieniach oraz wykonane z różnych materiałów. Każdy powinien dopasować coś do swoich potrzeb estetycznych. Trzeba zastanowić się czy potrzebny nam wizualny efekt płomienia, czy obejdziemy się bez tego?

Aby jak najefektywniej dobrać parasol musimy wybrać złoty środek łączący wszystkie powyższe pytania, a na każdy złoty środek mamy odpowiedni parasol w naszej ofercie. Równocześnie pamiętajmy o bezpieczeństwie które powinniśmy stawiać zawsze na pierwszym miejscu.

Parasol grzewczy to nie tylko przedłużenie kończącego się sezonu letniego, ale również jego przyspieszenie w okresie wiosenno-letnim. Wybór takiego urządzenia pozwoli nam cieszyć się dłuższym latem w ogrodzie przez wiele sezonów.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię