Czyszczenie kabiny prysznicowej - łatwo i skutecznie z czyścikiem parowym!

05/04/2022

Jak sprawnie poradzić sobie z wyczyszczeniem kabiny prysznicowej? - Użyj myjki parowej! Wszyscy dobrze wiedzą, że najlepszym sposobem na pozbycie się kamienia, nalotu i pleśni jest sporządzenie  roztworu wody z octem, a następnie skrupulatne szorowanie. O ile jest to metoda skuteczna, jest też wyczerpująca i pracochłonna, a w dodatku możemy nieodwracalnie uszkodzić powłokę kabiny. Sprawniej poradzimy sobie z zabrudzeniami stosując czyścik parowy HDS3000W, który nie tylko czyści kabiny z nalotu, ale również dezynfekuje czyszczone powierzchnie. Dzięki silnemu strumieniowi pary i zastosowaniu końcówki ze szczotką nylonową, w mig pozbędziemy się zalegającej pleśni z fug, która dzięki dezynfekcji nie będzie rozwijać się ponownie.
Warto też nadmienić że do czyszczenia nie są potrzebne żadne detergenty. Nie musimy długo spłukiwać kabiny oszczędzając wodę, oraz dbając o zdrowie, gdyż każda styczność z chemikaliami poprzez skórę czy drogi oddechowe negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. Przy użyciu detergentów istnieje również ryzyko popsucia czyszczonej powierzchni co w przypadku myjki parowej nie występuje.
Zwiększone ciśnienie pary dotrze wszędzie w każde zakamarki do których dostęp jest utrudniony jak na przykład łączenia brodzika z kabiną.


Zalety sprzątania kabiny prysznicowej czyścikiem parowym:

  • brak detergentów, dbamy o zdrowie
  • oszczędność wody
  • dotrze w najtrudniejsze miejsca
  • łatwość obsługi
  • oszczędność czasu

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię