Recenzje Urządzeń Maltec

 

Recenzja WT-2200KWKiedy pojawia się sezon grzewczy- obniża się wilgotność powietrza w domu. Niestety niesie to za sobą wiele nieprzyjemnych dla naszego zdrowia konsekwencji. Możemy odczuć przesuszenie skóry, włosów czy śluzówki górnych dróg oddechowych. Niestety dla nas alergików zbyt suche powietrze również nie jest korzystne. Ja, Fabian i najprawdopodobniej również Kinia jesteśmy alergikami. A kiedy powietrze jest zbyt suche, kurz unosi się i wiruje, co jeszcze bardziej uaktywnia dolegliwości związane z alergią.

Przejdź do recenzji

 

Recenzja CH2500DWW okresie jesienno-zimowym pogoda nie rozpieszcza, a coraz niższa temperatura może sprawiać, że nie czujemy się komfortowo w przebywanym pomieszczeniu. W odpowiedzi na nasze potrzeby przychodzi nam firma Maltec z grzejnikiem konwektorowym, który podnosi temperaturę w pomieszczeniu już kilka minut po włączeniu. Idealny do biur, domów, sklepików, mieszkań. Główną zaletą grzejnika jest termostat, który ustawiony jednorazowo utrzyma temperaturę panującą w pomieszczeniu bez dodatkowej ingerencji.

Przejdź do recenzji

 

 


Maltec GAS-5000WT to bez wątpienia jedno z bardziej kompletnych urządzeń, które obecnie kupimy na rynku. Inne tego typu urządzenia nie posiadają w zestawie składanego miejsca na butle ani reduktora z wężem. Urządzenie świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie po prostu nie ma możliwości innego typu ogrzewania, a konieczne jest przebywanie w takim pomieszczeniu.
Przejdź do recenzji

 

 

Odkurzacz jest dziecinnie prosty w obsłudze. Doskonale radzi sobie na różnych nawierzchniach. Jest bardzo pojemny co jest oczywiście jego wielkim plusem. Jest idealny do mieszkań, biur, pomieszczeń gospodarczych, magazynów, garaży, hal sportowych, i innych pomieszczeń które wymagają odpowiedniej mocy, silnego ciągu. Odkurzacz Turbovac to od teraz moje ukochane cztery kółka. Najwspanialszy przyjaciel i pomocnik w sprzątaniu.
Uwielbiam go i serdecznie polecam każdej Pani Domu.

Przejdź do recenzji

 


hds4000w - recenzja

 
 
Jeżeli należysz do osób, które lubią perfekcję we wszystkim co robią, to  czyści został stworzony właśnie dla Ciebie!
Ten produkt to istne Ferrari wśród czyścików parowych!
Jest to wielofunkcyjne urządzenie które pomoże Ci pozbyć się uporczywych plam i zabrudzeń. Dzięki Mopu pozbędziesz się w oszałamająco szybkim czasie wszelkich nieczystości pozostawionych na panelach, linoleum, parkiecie, ale nie tylko! Mop zaprojektowany został tak aby można czyścić nim dywany!

Maluszkowe inspiracje - recenzja hds3500w
Tak, jak zapowiadałam już jakiś czas temu, nasz remont dobiegł końca, jeszcze tylko ostatnie szlify i obiecany wysyp wpisów poświęconych urządzaniu wnętrz się rozpocznie :) Zanim to jednak następi, chcę wam pokazać remont od końca - czyli coś, co nam bardzo pomogło posprzątać mieszkanie i zrobiło to naprawdę dokładnie. A co więcej, urządzenie jest naprawdę w bardzo dobrej cenie - gdybym nie wypróbowała, nie uwierzyłabym :)
 
Maluszkowe inspiracje - recenzja ml1400w
Od kilku tygodni testujemy odkurzacz piorący Turbowash Maltec. Zawsze chciałam mieć takie urządzenie, ponieważ szczególnie w domu, w którym są małe dzieci bardzo szybko brudzą się kanapy, sofy czy dywany. To również bardzo przydatny gadżet, gdy mamy domowe zwierzaki. W naszym mieszkaniu przybywało więc rzeczy, które chcieliśmy gruntownie wyczyścić i kiedy w końcu pojawiła się taka możliwość, chętnie z niej skorzystałam - chcecie się przekonać, czy testowany produkt okazał się hitem czy może kitem?
 
Dociekliwa.pl - recenzja ml225
Dobra żona powinna wspierać pasje męża. Tym bardziej, jeśli pasją jest ogrodnictwo. W końcu to takie piękne: męskie i delikatne zarazem. Ogrodnik to ideał, do którego wzdycha niejedna  . Ale harlequiny sobie, a życie sobie. W przypadku mojego męża ogrodnictwo to akurat pojęcie szerokie, bo łączy w sobie sadzenie marchewek, przycinanie krzaków, koszenie trawy, ale też malowanie tarasu czy czyszczenie elewacji. W sumie wszystko, co można robić na podwórku . Kiedy tylko pojawiają się pierwsze oznaki wiosny, mój małżonek wpada w dziwny stan. W pierwszym etapie mógłby godzinami stać przy oknie, w kolejnym – ubiera się w kilka warstw roboczych (czytaj: znoszonych) ciuchów i rusza na podbój podwórka. A ja klnę na czym świat stoi, bo oto zostaję sama na „wewnętrznym” placu boju, ze zmywarką do rozpakowania, praniem do powieszenia, podłogą do umycia i dwójką dzieci latających po domu jak dzikie koty. Bo domowy kot akurat podąża za panem domu.
 
PanGadget - recenzja odkurzacza do popiołu

Kominek to świetna rzecz i każdy marzy, żeby mieć go we własnym domu, ale to także codzienny obowiązek – czyszczenie, które dla niektórych może być uciążliwe, bo kto z nas lubi rano wybierać popiół i przy okazji ubrudzić sadzami? Nikt. Znalazłem pewne ułatwienie w tym codziennym rytuale – odkurzacz do popiołu Maltec ML1E18ASH, który pomoże szybciej nam uporać się z bałaganem.

Przejdź do recenzji