Recenzje Urządzeń Maltec
Maluszkowe inspiracje - recenzja hds3500w
Tak, jak zapowiadałam już jakiś czas temu, nasz remont dobiegł końca, jeszcze tylko ostatnie szlify i obiecany wysyp wpisów poświęconych urządzaniu wnętrz się rozpocznie :) Zanim to jednak następi, chcę wam pokazać remont od końca - czyli coś, co nam bardzo pomogło posprzątać mieszkanie i zrobiło to naprawdę dokładnie. A co więcej, urządzenie jest naprawdę w bardzo dobrej cenie - gdybym nie wypróbowała, nie uwierzyłabym :)
 
Maluszkowe inspiracje - recenzja ml1400w
Od kilku tygodni testujemy odkurzacz piorący Turbowash Maltec. Zawsze chciałam mieć takie urządzenie, ponieważ szczególnie w domu, w którym są małe dzieci bardzo szybko brudzą się kanapy, sofy czy dywany. To również bardzo przydatny gadżet, gdy mamy domowe zwierzaki. W naszym mieszkaniu przybywało więc rzeczy, które chcieliśmy gruntownie wyczyścić i kiedy w końcu pojawiła się taka możliwość, chętnie z niej skorzystałam - chcecie się przekonać, czy testowany produkt okazał się hitem czy może kitem?
 
Dociekliwa.pl - recenzja ml225
Dobra żona powinna wspierać pasje męża. Tym bardziej, jeśli pasją jest ogrodnictwo. W końcu to takie piękne: męskie i delikatne zarazem. Ogrodnik to ideał, do którego wzdycha niejedna  . Ale harlequiny sobie, a życie sobie. W przypadku mojego męża ogrodnictwo to akurat pojęcie szerokie, bo łączy w sobie sadzenie marchewek, przycinanie krzaków, koszenie trawy, ale też malowanie tarasu czy czyszczenie elewacji. W sumie wszystko, co można robić na podwórku . Kiedy tylko pojawiają się pierwsze oznaki wiosny, mój małżonek wpada w dziwny stan. W pierwszym etapie mógłby godzinami stać przy oknie, w kolejnym – ubiera się w kilka warstw roboczych (czytaj: znoszonych) ciuchów i rusza na podbój podwórka. A ja klnę na czym świat stoi, bo oto zostaję sama na „wewnętrznym” placu boju, ze zmywarką do rozpakowania, praniem do powieszenia, podłogą do umycia i dwójką dzieci latających po domu jak dzikie koty. Bo domowy kot akurat podąża za panem domu.
 
PanGadget - recenzja odkurzacza do popiołu

Kominek to świetna rzecz i każdy marzy, żeby mieć go we własnym domu, ale to także codzienny obowiązek – czyszczenie, które dla niektórych może być uciążliwe, bo kto z nas lubi rano wybierać popiół i przy okazji ubrudzić sadzami? Nikt. Znalazłem pewne ułatwienie w tym codziennym rytuale – odkurzacz do popiołu Maltec ML1E18ASH, który pomoże szybciej nam uporać się z bałaganem.

Przejdź do recenzji