Profesjonalne

  Promiennik Gazowy GAS-4500Wt tzw. "Słoneczko" to najprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób na ogrzanie niektórych pomieszczeń. Głównie gospodarczych, przemysłowych, jak również hal i magazynów. Do jego działania wystarczy butla z gazem 11kg, dostępna na stacjach benzynowych jak i w punktach sprzedaży lpg.
  Wydajność3 - 4,5 kW
  Powierzchnia rażenia80m2
  Kupiło: 331 osób
  Szczegóły
  169,00 

  Opis

  Najnowsze odkrycia w dziedzinie technologii pozwalają nam wykorzystać potencjał innowacji w ramach codziennych potrzeb. Jeszcze bardziej jednak zaskakuje to, na co pozwalają nam w ramach profesjonalnych rozwiązań! Postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał, dlatego w ramach naszej oferty w kategorii ogrzewanie stworzyliśmy specjalny dział, a w nim profesjonalne rozwiązania dla naprawdę wymagających środowisk.

  Profesjonalnie i kompleksowo – tylko w Maltec!

  Nasza oferta jest ukierunkowana na bardzo wyspecjalizowanych odbiorów, a propozycje w jej ramach takie jak promiennik gazowy potwierdzają, iż bardzo cenimy sobie fachowe podejście do tematu i z namaszczeniem selekcjonujemy każdy produkt zanim trafi do naszej oferty. Wybierając propozycje z tej kategorii można mieć pewność co do ich najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. Staramy się też o możliwie jak najlepszy stosunek ceny do klasy wykonania. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą szczególnego rodzaju ofertą – w razie pytań, zachęcając do kontaktu.