Nakładka Duża Na Mopa Parowego z Mikrofibry 3szt.

Trzy nakładki na mopa wykonane z mikrofibry idealnie wyczyszczą silne zabrudzenia z podłogi.

Akcesorium dla Mopa Parowego HDS 4000W

Wysokość 21 cm
Długość 27 cm
Brak w magazynie
Kupiło: 45 osób
36,00 
Wysyłka w 24h
Dostawa już od zł
108222

Każda nakładka na mopa wyposażona została w ściągacz, dzięki któremu sprzątanie będzie łatwe.  Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że produkt jest wielokrotnego użytku.


Ilość: 3 szt.


Wymiary:

Wysokość: 21 cm

Szerokość: 27 cm

 

Dom to miejsce szczególne dla każdego z nas, dlatego tak ważne jest utrzymanie go w maksymalnej czystości. W tym procesie warto jednak zwracać uwagę na każdy, nawet najmniejszy element przyczyniający się do ostatecznej efektywności sprzątania. Nakładka na mopa jest jednym z takich akcesoriów, dzięki którym będzie łatwiej i wygodniej doprowadzić powierzchnię podłogi do ładu.

Dobra jakość, korzystna cena

Oferowana przez nas nakładka na mopa z mikrofibry to pewny sposób na skuteczne sprzątanie. Charakteryzuje się detalami, które przyczyniają się do przyjemności i wygody użytkowania – specjalny ściągacz ułatwiający jej zakładanie na mopa oraz utrzymujący nakładkę na miejscu jest jednym z nich. Oczywiście z racji swej wysokiej jakości, jest to nakładka nadająca się do wielokrotnego użytku. Jej uniwersalne rozmiary przekładają się natomiast na szerokie możliwości zastosowania. Nie bez znaczenia, jest też wielce atrakcyjna cena – pozwalająca na dodatkowe oszczędności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kopor
Komentarz
Dokupiłam bo oryginalne mi się zużyły. Fajnie, że jest opcja zakupu takich elementów.
Ikony produktu #1

Polecane produkty

Jeśli masz problem z doborem odpowiedniego produktu
skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy!