Myjka ciśnieniowa + Turbo Lanca - jak to działa?

05/04/2022

Turbo lanca to bardzo efektywne akcesorium, które potrafi znacznie zredukować czas potrzebny do wyczyszczenia dużej powierzchni z trudno dostępnymi miejscami. Łączy ona siłę cienkiego strumienia z 25 stopniowym pokryciem obszaru, dzięki czemu za jednym pociągnięciem jesteśmy w stanie rozprzestrzenić strumień na o wiele większym obszarze niż przy użyciu standardowej końcówki.

Dzieje się tak dzięki specjalnie skonstruowanej końcówce, której koniec wyposażony jest w obrotową kulkę wirującą w trakcie przepływu wody z prędkością 3000obr./min. W połączeniu z wysokim ciśnieniem myjki możliwe jest usunięcie trwale zaschniętego brudu nawet z chropowatych powierzchni. Co ciekawe konstrukcja zapewnia zero spadku ciśnienia czyli mamy pewność, że czyszczony obszar zostaje potraktowany równym mocnym strumieniem.     

Z uwagi na wysokie ciśnienie jakim traktujemy czyszczone powierzchnie, turbo lanca nie może być używana do każdego rodzaju powierzchni. Wszystki materiały które są delikatne, lub łatwo odchodzi z nich farba należy traktować lancą regulowaną zmniejszając ciśnienie, aby ich nie uszkodzić.

 


Zapisz

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię