Upały? Z Maltec Damy rade!

05/04/2022

Zbliża się sezon letni, a co za tym idzie, że będzie gorąco. Mimo klimatu umiarkowanego upały czasem dają nam w kość. Jasne marzymy o upalnym, słonecznym lecie, ale dla osób, które spędzają wakacje w mieście i odpoczywają głównie w zaciszu własnego mieszkania, przetrwanie fali upałów jest wyzwaniem. Po ciężkim dniu na dworze, w pracy, czy po prostu wysiłku; chcemy sobie przyjemnie odpocząć. Niestety nie jest to możliwe, gdy wracamy do domu bądź mieszkania i jest równie nieznośnie gorąco jak na zewnątrz. W tym monecie szukamy formy ochłodzenia.


Z odsieczą przychodzą nam klimatyzatory i wentylatory. Który wybrać, co i jak?
Klimatyzacja towarzyszy nam w samochodzie w trakcie podróży, w sklepach podczas zakupów i coraz częściej także w domu. O tym, że latem bardzo się przydaje, nie trzeba już nikogo przekonywać.


Klimatyzator to nie tylko kwestia przyjemnej temperatury. Urządzenie ma też zapewnić optymalny poziom cyrkulacji powietrza, czyli ciągłą wymianę powietrza zużytego na świeże. To oznacza dużą ulgę dla alergików czy osób ze schorzeniami układu oddechowego. To także zmniejszone prawdopodobieństwo pojawienia się pleśni czy osadzania pary wodnej na szybach oraz szybsze pozbywanie się brzydkich zapachów.
 

Wentylator
Wentylator MALTEC, możemy stosować na mniejszych powierzchniach np. w niedużym biurze czy tez w pomieszczeniu w domu. Posiada trzy stopnie regulacji dzięki czemu nawiew możemy dostosować do własnych potrzeb, a jego elegancki design wpasuje się w każde tło. Cicha praca wentylatora pozwoli nam spokojnie odpoczywać i relaksować się w upalne dni. Posiada stabilną podstawę, więc o wywrotkę nie musimy się martwić. Jest również oszczędny ponieważ nie pobiera dużo energii.
 


Klimatyzator
Klimatyzator ewaporacyjny nie dość że posiada funkcje chłodzenia to jednocześnie nawilża i oczyszcza powietrze, co pozwala nam cieszyć się powietrzem wolnym od bakterii.
Ma wbudowany timer, dzięki czemu możemy określić czas pracy. W zestawie jest też pilot, dzięki czemu można produktem operować nie ruszając się z kanapy.
 


Klimatyzator 3w1 jednocześnie chłodzi, osusza i oczyszcza powietrze. Wyposażony jest dodatkowo w zestaw do odprowadzania ciepła, czyli rurę i listwę którą można bezproblemowo zamontować w oknie w celu odprowadzenie ciepła. Urządzenie posiada także funkcje ochronne m.in. przeciw oblodzeniu czy też zalaniu.

  
Zimą niemal każdy z nas odkręca kaloryfer, ale wiele osób wciąż uważa, że klimatyzacja do domu to zbytek. Dlaczego nie mielibyśmy cieszyć się optymalną temperaturą w upalne, letnie dni? Teraz to możliwe.

Komentarze

Oszuści. Wysyłają niesprawny towar. Po dokonaniu zwrotu zwracają ale tylko część pieniędzy. Bo zrezygnowałem z nieprawnego produktu. Reklamacja bardzo zawiła i czasochłonna.

Attention scammers. They send faulty goods. They only refund part of the money. Because I gave up on a broken hardware product. Complaint is very complicated and time consuming.
Napisz opinię