Myjka Parowa - Mop Parowy teraz w jednym urządzeniu!

05/04/2022

Niejednokrotnie stoimy przed wyborem: kupić mop parowy, czy może zwykły czyścik wystarczy? Od dziś nie jest to już problem, w naszej ofercie pojawiła się myjka parowa HDS3500W z funkcją mopa! To wielozadaniowe urządzenie bez problemu poradzi sobie w roli zarówno czyścika jak i mopa, jednocześnie nie tracąc na jakości i skuteczności czyszczenia.

Kształtem przypomina czyścik parowy, posiadając minimalnie większe rozmiary, został zaprojektowany w ten sposób, aby można było wygodnie używać go w obu postaciach. Do zestawu dołączona została elastyczna przedłużka, dzięki której manewrowanie długą rurą od mopa nie jest nieporęczne. W jednej ręce trzymamy czyścik a drugą prowadzimy rączkę od mopa, jest to niezwykle wygodne w przeciwieństwie do innych modeli które połączone są bezpośrednio z rurą. Trzeba nadmienić iż wszystkie akcesoria pasują do siebie przez co możliwości sprzątania jest niezmiernie wiele, prostych przedłużek możemy używać zarówno do mopa jak i do mycia szyb bez wchodzenia na drabinę. Przedłużki można podzielić na 3 części dostosowując odpowiednią długość do koniecznego zadania.

Jako czyścik spełnia on wszystkie podstawowe funkcje, czyści zakamarki, dezynfekuje powierzchnie, przywraca blask bez użycia detergentów. W postaci mopa świetnie radzi sobie z zabrudzeniami podłogi, szeroka końcówka z mikrofibrą pozwoli na szybkie sprzątnięcie. Brudną mikrofibrę po wszystkim wystarczy umyć i pozostawić do wyschnięcia.

Przy użyciu HDS3500W skutecznie:
Zdezynfekujemy czyszczone powierzchnie - w kontakcie z gorącą parą bakterie i drobnoustroje zostają zlikwidowane, dlatego urządzenie to jest tak przydatne w kuchni i łazience.
Odświeży ubrania i tkaniny - przy zastosowaniu małej mikrofibry nie dość że odświeżymy ubrania wiszące przez długi czas w szafie, to również usuniemy z nich powierzchniowe zabrudzenia bez konieczności prania.
Umyje podłogi i okna - długie proste przedłużki pozwolą nam nie przeciążać pleców, oraz zminimalizować ryzyko wypadków powstałych przez wchodzenie na drabinę.
Zaoszczędzi rachunki za wodę - pojemnik 380ml starcza na długo, nie musimy już napełniać wiadra z wodą do umycia tej samej powierzchni.

Reasumując - jest to pierwsze urządzenie w naszej ofercie myjek parowych, które jednocześnie spełnia dwie funkcje. Jeżeli należysz do osób, które dbają o ilość miejsca w domu, to urządzenie idealnie pozwoli Ci je zaoszczędzić. Wszystkie elementy po rozłączeniu zajmują niewielką przestrzeń w przeciwieństwie do standardowych mopów. Atrakcyjna cena i skuteczność działania w jednym - tworzy to wspaniałą ofertę.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię