Profesjonalne akcesoria: PATIO CLEANER

05/04/2022

Nawet najlepsza myjka ciśnieniowa jest niczym bez odpowiednich akcesoriów. W zestawie z myjkami MALTEC dostępne są wyspecjalizowane końcówki, które spełnią najbardziej wymyślne oczekiwania w zakresie czyszczenia ciśnieniowego.

Każda myjka wyposażona jest w podstawową lancę prostą regulowaną, którą z powodzeniem wyczyścimy samochody, łodzie, posadzki itp. Jeżeli chcemy skutecznie wyczyścić taras, patio, lub elewację można zaopatrzyć się w dodatkową końcówkę zwaną PATIO CLEANER.

Dlaczego specjalistyczne akcesoria zamiast zwykłej prostej? Faktycznie obie poradzą sobie z wymienionymi wcześniej powierzchniami, jednakże używając Patio Cleanera poradzimy sobie z tym o wiele szybciej i bezpieczniej. Zmniejszone ciśnienie i szczotki nie spowodują niechcianych uszkodzeń na czyszczonej powierzchni, a jego zamknięta konstrukcja zapobiegnie rozpryskowi wody i płynu, co szczególnie jest ważne jeżeli nie chcemy zachlapać detergentami kwiatów i roślin, rosnących obok.

Jak to działa? Dwie obrotowe dysze dzięki przepływowi wody pod ciśnieniem wytwarzają wir, który lekko unosi akcesorium przez co mycie jest łatwe i nie wymaga wysiłku. Obudowa z tworzywa zapobiega rozpryskowi, co jest niezwykle przydatne przy myciu powierzchni pionowych jak elewacja. Spore rozmiary 20 lub 28 cm średnicy pozwalają na szybkie uporanie się z dużymi powierzchniami, czego nie jesteśmy w stanie uzyskać w przypadku prostej lancy regulowanej.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię