Piecyk Gazowy GAS-5000Wt - Najwydajniejszy Promiennik Cieplny!

05/04/2022

Piecyk gazowy GAS-5000Wt

Przenośny piecyk gazowy MALTEC GAS-5000Wt jest bardzo efektywny w działaniu, gdy trzeba docieplić mieszkanie w trakcie surowej zimy. Sprawdzi się w pomieszczeniach w których nie znajdziemy centralnego ogrzewania, lub zastosowanie tradycyjnych grzejników elektrycznych jest niemożliwe. Na dodatek jego wydajność nagrzeje mieszkanie, biuro, garaż, szybciej i taniej - 11kg butla wystarczy na 100 godzin ciągłej pracy.

Sercem urządzenia jest ceramiczna płytka, która zostaje podgrzana przez palący się w niej gaz. Oddaje ona ciepło równomiernie do ilości zużytego paliwa, dzięki czemu w szybki sposób podniesie temperaturę w pomieszczeniu. Posiada 3 poziomy mocy ogrzewania, abyśmy mogli ją dostosować do metrażu pokoju. Na maksymalnych ustawieniach piecyk skutecznie podniesie temperaturę w pomieszczeniach do 50m2.

Posiada liczne zabezpieczenia odcinające gaz w sytuacjach w których może spowodować nawet najmniejsze zagrożenie.

  • Gdy ulegnie przechyleniu, zawór automatycznie zablokuje przepływ gazu, aby nie spowodować jego zbyt dużego nagromadzenia.
  • W przypadku nieszczelności czujnik wykryje ulatniający się gaz, również wygaszając piecyk.
  • Gdy dojdzie do zbyt dużego nagromadzenia CO2, ilość tlenu zmniejszy się, co spowoduje jego wyłączenie. Należy pamiętać o tym, że urządzenie wytwarza niebezpieczny CO2, który rozchodzi się nie tylko w obrębie urządzenia, dlatego każdy obszar zamknięty w którym znajduje się piecyk musi być wentylowany.
  • Kratka zabezpieczająca nie pozwoli na dostanie się niepożądanych przedmiotów do komory spalania gazu, a spaliny powstałe w tejże komorze są oczyszczane przez co w pokoju nie czuć spalenizny.

Wykonany ze stali malowanej proszkowo, która odporna jest na działanie wysokich temperatur. Jego konstrukcja pozwala na złożenie go w taki sposób, aby bez butli zajmował bardzo mało miejsca, dzięki czemu nie będzie problemów z jego składowaniem poza okresem zimowym. Gdy chcemy go użyć wystarczy opuścić podstawkę na butlę, dokręcić do niej reduktor, oraz zabezpieczyć obejmą - piecyk jest gotowy do działania!

Niezwykle prosty w obsłudze, oprócz podłączenia butli z gazem nie wymaga dodatkowej ingerencji. Wyposażony w zapalnik piezoelektryczny nie wymaga dodatkowych baterii do rozpalania, a uchwyty i zamontowane kółka ułatwią jego transport.

Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, kupując piecyk gazowy MALTEC GAS-5000Wt nie tylko wejdziemy w posiadanie bezpiecznego urządzenia, ale również skutecznie uchronimy się przed zimą. Jego wygląd idealnie wpasuje się do każdego otoczenia nie ujmując jego wystrojowi.

Komentarze

Oszuści. Wysyłają niesprawny towar. Po dokonaniu zwrotu zwracają ale tylko część pieniędzy. Bo zrezygnowałem z nieprawnego produktu. Reklamacja bardzo zawiła i czasochłonna.

Attention scammers. They send faulty goods. They only refund part of the money. Because I gave up on a broken hardware product. Complaint is very complicated and time consuming.
Napisz opinię