Mop parowy, idealne rozwiązanie dla alergików.

15/02/2023

Osoby z alergią doskonale wiedzą, że walka z roztoczami to nie taka prosta sprawa. Nie kwitnące kwiaty i słoneczna pogoda, a katar i zaczerwienione oczy są dla alergików nieuchronnym zwiastunem wiosny. Niemniej osoby dotknięte alergią mogą odczuwać dyskomfort także jesienią i zimą, przebywając w domowym zaciszu. Na szczęście wiele alergenów można wyeliminować dzięki sumiennym i systematycznym porządkom.

 

 

Pewnie dużo ludzi zastanawia się jak rozwiązać ten problem, albo chociaż w jakiejś części to zniwelować i sobie ulżyć. Alergicy przede wszystkim muszą być systematyczni, niestety odpada tutaj powiedzenie, raz a porządnie a nasuwa się często a krótko.

Często w pielęgnacji mieszkania pomagają nam znane substancje, na przykład wosk jako zamiennik dla płynów antystatycznych lub ocet, który świetnie sprawdza się przy szklanych powierzchniach.

Nie należy jednak popadać w skrajność i robić z domu sterylnej izolatki, ponieważ nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować styczności z kurzem i roztoczami.

Z pomocą śpieszy nam mop parowy, jest to idealne wręcz rozwiązanie, ponieważ umożliwia dokładnie czyszczenie powierzchni bez jakiejkolwiek potrzeby korzystania ze środków chemicznych. Dodatkowo poprzez wydobywanie pary w trakcie użycia, oczyszcza ona powietrze. Takie rozwiązanie jest przydatne nie tylko dla osób dorosłych, ale przede wszystkim gdy w domu mamy małych alergików.

 

 

W naszej ofercie posiadamy Mop Parowy.

Radzi on sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, czy to dywany, panele, płytki a nawet fugi. Dodatkowo dzięki wymiennym końcówkom bez problemu wyczyścimy nawet piekarnik, a poprzez nakładki z mikrofibry odświeżymy także ubrania.

 

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię