Parownica HDS6000W - Wszystkie urządzenia parowe w jednym!

05/04/2022

Parownica HDS6000W - wygląda jak mały odkurzacz, ale jej wszechstronność w wykonywaniu zadań jest o wiele większa. Dzięki większej pojemności zbiornika czas pracy znacznie się wydłuża, a ilość generowanej pary jest większa niż w innych modelach.

Aby uzyskać dużą ilość pary przy tak dużym zbiorniku, została wyposażona w większy element grzewczy, który swoje waży dlatego całość została umieszczona na podstawce z kółkami, aby jej użytkowanie nie powodowało zbyt dużego wysiłku. Oczywiście główny korpus urządzenia można odczepić od podstawy, aby trzymać go w ręku. W środku podstawy umieszczone zostały końcówki, dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu wszystkie potrzebne elementy są zawsze w zasięgu urządzenia.

Pojemnik 1,4L pozwala na dłuższe użycie urządzenia bez konieczności uzupełniania wody. Jego wnętrze wykonane jest z aluminium, przez co nie ulegnie ono korozji. Co prawda zbiornik nagrzewa się ciut dłużej niż w modelach o mniejszej pojemności, ale rekompensuje dłuższym czasem pracy na jednym napełnieniu.

Bogaty zestaw końcówek umożliwi wykorzystanie parownicy w praktycznie każdym celu z jakim poradzą sobie zwykłe myjki i mopy parowe. W zestawie znajdziemy m.in. 3 częściową rurę do mopa wraz z końcówką do mycia podłóg, końcówkę do szyb, końcówki ze szczotką, zagiętą, do materiałów, 2 mikrofibry, lejek, pojemnik do pomiarki. Każdy z tych elementów pasuje do parownicy dzięki czemu jej wachlarz zastosowań jest nieskończenie wielki.

Niezwykle prosty w obsłudze, wystarczy dolać wody i włączyć. Po paru minutach w których nagrzewa się woda, możemy podłączyć odpowiednie dla danego zadania końcówki i gotowe, urządzenie jest gotowe do pracy. Niezwykłą zaletą jest możliwość regulacji pary, co pozwoli na jej dopasowanie do czyszczonej powierzchni.

Dlaczego przerzucić się na urządzenie parowe? To proste - całkowicie likwidują potrzebę użycia detergentów, jednocześnie dezynfekując przy tym czyszczone powierzchnie. Jest to przydatne z dwóch powodów: oszczędzasz na kupowaniu środków chemicznych, oraz zmniejszasz ilość potencjalnie groźnych chemikaliów w swoim domu. Ma to duże znaczenie gdy w domu znajdują się małe dzieci, które raczkują po podłodze.

Czyścić parą można niemal wszystko. Od materiałów jak zasłony, tapicerka tapczanów, samochodów, skórę, dywany, materace i wiele innych (Jednakże nie są zalecane do wrażliwych i lekkich tkanin jak jedwab). Idealne do czyszczenia wszystkich stałych powierzchni - kafelek, podłóg, a nawet okien. Poradzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami występującymi w piekarniku, czy łazience.

Reasumując, Parownica HDS6000W nada się do wszystkich zadań z którymi poradzi sobie zarówno zwykły czyścik parowy jak i mop. Dodatkowo jej parametry umożliwiają dłuższą i dokładniejszą pracę, co przełoży się na wygodniejsze sprzątanie

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię