Myjka do okien MALTEC - łatwe mycie okien

05/04/2022

Mycie okien jest obowiązkiem w domu, który niestety należy wypełnić. Ciążące przy tym smugi spędzają sen z powiek każdemu kto chociaż raz się do tego zabrał. Aby osiągnąć zamierzony efekt, oraz żeby nie namęczyć się przy tym polecamy Myjkę do okien MALTEC, która skraca czas pracy i zapewnia skuteczność oraz komfort mycia okien.

Jak działa taka myjka?
Zasada działania jest bardzo prosta rozprowadzony na szybie detergent rozprowadzamy załączoną do zestawu myjką z mikrofibrą, zostawiamy chwilę aby zaczął działać. Uprzednio naładowaną myjkę włączamy, zacznie wtedy zasysać wszystko co znajdzie się pod zbieraczką. Przeciągamy urządzenie po szybie, zbiera ono już znaczną część płynu przed przejechaniem zbieraczki dzięki czemu nie pozostawia smug. Cały zebrany płyn jest magazynowany w pojemniku, którego opróżnienie zajmuje parę sekund.

Zalety myjki:

  • Wielofunkcyjność - Może być stosowana do płaskich i gładkich powierzchni: okien, luster, szklanych blatów i kabin prysznicowych. Zbiera ono ciecz z powierzchni niezależnie od kierunku w jakim go przesuwamy, dzięki czemu nie ogranicza to ruchów.
  • Wbudowany spryskiwacz - Ciągła zmiana przyrządów podczas mycia to już przeszłość, nasz czyścik posiada wbudowany spryskiwacz na detergent o pojemności 160ml. Kierując urządzenie w stronę okna wciskamy przycisk umieszczony na rączce myjki i spryskujemy powierzchnię. Niezwykle proste i wygodne rozwiązanie.
  • Brak rozchlapywania wody - Zbieranie wody sprawia że dookoła okna nie powstają dodatkowe mokre, brudne plamy, które przedłużają czas mycia. Całość zbierana jest do pojemnika o pojemności 220ml. Łatwy w opróżnianiu, wystarczy wysunąć, wylać i zamontować z powrotem.
  • Szerokość zbieraczki - 28cm pozwala na umycie jednej szyby już za 3 przeciągnięciem!
  • Suche i czyste ręce - zalety płynące z oszczędzania swoich rąk od styczności z detergentami, mokrymi szmatkami mówią same za siebie.
  • Akumulator - w pełni naładowany pozwala na nieustanną pracę przez 20 minut. Z przerwami w czyszczeniu między oknami jesteśmy w stanie wyczyścić około 40-60m2 powierzchni co przekłada się średnio na 20-25 okien.


Wyposażenie:
Myjka z wbudowanym spryskiwaczem
Ładowarka 5V 1000mA
Pad z mikrofibrą
Instrukcja w języku polskim

Specyfikacja urządzenia:
Moc: 14W
Pojemność baterii: 1500mA
Czas pracy: 20 minut ciągłej pracy
Czas ładowania: 2 godz.
Pojemność zbiornika na detergent: 160ml
Pojemność zbiornika na brudną wodę: 220ml
Powierzchnia ścierania: 28cm
Ładowarka: 5V 1000mA

 

Podsumowanie:
Myjka do okien przyda się każdemu kto nie zalicza sprzątania brudnych szyb do swoich ulubionych czynności. Wielofunkcyjność urządzenia pozwoli na pozbycie się zabrudzeń z większości szklanych powierzchni bez użycia wysiłku, a wbudowany spryskiwacz znacznie ułatwi sprzątanie bez używania pozostałych przyborów.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię