Jak dbać o zdrowie poprzez czyste powietrze?

05/04/2022

 Aranż


Oczyszczacz powietrza jako sposób na zdrowie i lepsze samopoczucie. Jak ważne jest czyste powietrze w naszych domach?  Często nie mamy świadomości jak zanieczyszczone jest powietrze w pomieszczeniach w których przebywamy. 

Różnorodność zanieczyszczeń znajdujących się w naszych domach, ma ogromny wpływ zarówno na samopoczucie oraz zdrowie. Może również doprowadzić do chorób tj. Zapalenie płuc, astma. W pozbyciu się tego problemu, pomóc nam może oczyszczacz powietrza.
  

. 

 

Oczyszczacz powietrza- czym jest?       
                                                                                                                                                                    

Jest to urządzenie, które, za pomocą jonów ujemnych, pary wodnej bądź filtracji poprzez filtr węglowy zbiera z pomieszczenia m.in.sierść, włosy, nieprzyjemny zapach, dym tytoniowy, kurz, bakterie, grzyby, pyłki i inne cząsteczki unoszące się w powietrzu. Szczególnie polecany jest alergikom oraz w domach, w których mieszkają dzieci i zwierzęta.

 

      

 

 

.

 

 

W jaki sposób działa?

 

 Dzięki wbudowanemu wentylatorowi zanieczyszczone powietrze wchłaniane jest do wewnątrz, gdzie poprzez filtracje zostaje oczyszczane i wypuszczane do otoczenia. Proces ten nie wydaje się skomplikowany jednak z pewnością bardzo skuteczny

 

 

 

       

Dlaczego warto być posiadaczem tego urządzenia?

Oczyszczacz pozbywa się z powietrza niemalże 99,9% zanieczyszczeń.
Zapobiega rozwijaniu się wspomnianych chorób. Likwiduje kurz, smog, alergeny oraz lote związki organiczne- przynosi z pewnością lepsze efekty, niż zwykłe sprzątanie, po którym kurz i tak nadal unosi się w powietrzu.

 

Komentarze

Oszuści. Wysyłają niesprawny towar. Po dokonaniu zwrotu zwracają ale tylko część pieniędzy. Bo zrezygnowałem z nieprawnego produktu. Reklamacja bardzo zawiła i czasochłonna.

Attention scammers. They send faulty goods. They only refund part of the money. Because I gave up on a broken hardware product. Complaint is very complicated and time consuming.
Napisz opinię