Przemysłowa Lampa Owadobójcza - skuteczny sposób na komary i inne owady

05/04/2022

Nadchodzące lato nie tylko przypomni się wysokimi temperaturami, długo wyczekiwanymi wakacjami, ale również powrotem uprzykrzających życie owadów. O ile w domu możemy zastosować małe lampy owadobójcze bądź inne środki zwalczania owadów, tak nie jest to proste w dużych pomieszczeniach przemysłowych. Profesjonalne lampy owadobójcze rażące prądem są najskuteczniejszym środkiem do zwalczania komarów jak i innych owadów latających w przemyśle, hodowli oraz sklepach czy marketach.

Używanie tych lamp w przemyśle ma wiele zalet:
Nie używają środków chemicznych - można je stosować w pobliżu żywności, zwierząt lub ludzi. Nie zagrażają one zdrowiu i dobremu samopoczuciu ze względu na brak emitowania szkodliwych oparów.
Emitują nieszkodliwe światło UV - niewidoczne dla ludzi, przez co nie rażą w oczy ani nie przeszkadzają w zasypianiu.
Są to urządzenia ciche - nie emitują pisków, nie posiadają żadnych mechanicznych elementów które mogłyby powodować uporczywe dźwięki, przeszkadzające w długiej pracy.
Mimo wysokiego napięcia są bezpieczne - urządzenie otoczone jest siatką, która nie pozwala aby ktokolwiek wetknął w nią palce. Mimo dużego napięcia jest ono nieszkodliwe dla ludzi, ale wystarczająco zabójcze dla owadów.
Jednorazowy zakup - nawet gdy żarówka ulegnie przepaleniu można ją bez trudu wymienić, bez konieczności wymiany całego urządzenia.
Wygodne w obsłudze - wystarczy raz zawiesić je na ścianie bądź pod sufitem na załączonych łańcuszkach, jeżeli zaistnieje potrzeba opróżnienia lampy wystarczy wyjąć tackę, która jest osobnym elementem lampy, a następnie zamontować ją bez większego trudu z powrotem.

Lampy są idealnym rozwiązaniem w okresie letnim jak i późną wiosną, znajdą swoje zastosowanie w miejscach gdzie ilość owadów jest duża przez charakter otoczenia - pikniki w lesie/parku budka z fastfoodem, piekarnia, itp. Ich duży zasięg do 300m2 pozwala na zmniejszenie ilości posiadanych lamp dzięki czemu oszczędzamy.

Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię